Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kap cicin kívül...

Mikortól kap cicin kívül reggelit is a babátok?

Figyelt kérdés

Nekem most 9 hónapos a kislányom, és a reggeli szopi után, ami 7-8 körül van, olyan 9 magasságában már egy pici májas kenyérkét, vagy sonkásat, stb. csipegetünk, DE ugye az a "szabály" hogy reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora!

Na de ennyit egyszerűen nem tud enni a babám! A fülén jön ki! Megszoptatom reggel (200ml kb.) Utána kóstolgatjuk a kenyérkét 9 körül+cici, utána 10 órakor gyümi+keksz, vagy piskóta, de inkább keksz+ cici. 1 órakor ebéd, kiadós főzelék, sűrű leves, az mindegy, mert ő már mindent eszik + cici... utána 4 körül az ebéd "maradéka"+cici, 7 órakor vacsi, ami túrókrém, vagy szendvics, itt nincs cici, csak a fürdés után, majd csicsi! Azt nem értem, hogy ezt így nem sok? Mármint semmit nem eszik meg teljesen, szinte látom a fején, délelőtt is, hogy "jaj, már megint kaja, mindenbe belenyal, de nem kéri" Ritka amikor jó nagyot kajál, akkor van amikor netán tovább húzta hami nélkül (utaztunk)... Mit kéne tennem?


2011. aug. 31. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sok tejed van akkor minimális felnőtt ételt adnék neki vagyis csak ebédet és vacsorát.

az uzsit és a tízórait pedig gyümölcs adásával teheted könyebbé Neki.


amit még lehet tenni hogy valóban kisebb adagokat kap.

2011. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De hogy válaszoljak is ...

Nekem nem volt ennyi tejem anno... így reggelire tejterméket kapott mivel még nem volt csak 2 foga.

tízórai, uzsonna gyümölcs volt az ebéd főzelék a vacsi húsos főzelék

2011. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már arra, hogy az anyatej legyen az elsődleges, de azzal jön mindenki, hogy az már nem elég tápláló egy ekkora babának!?
2011. aug. 31. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!