Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brokkolit mivel párosíthatnám,...

Brokkolit mivel párosíthatnám, hogy megegye a babám? ALmával, barackkal lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos amiben a fentiek egyike nincs benne, akkor nem fogadja el. Próbálkozok más ízekhez is szoktatni, de egyelőre nem megy. Ma répa, csirkemell, krumpli mix volt, és köszönte, de nem kellett. Ma akartam kihagyni először belőle az almát... :-((

Köszönöm!


2009. szept. 23. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én almával raknám össze ha muszáj lenne. Abból nem lehet baj. mert tudod, napi egy alma, az orvost távol tartja. :) édesburgonyával próbálkoztál már?? kicsit drága de az én manóm imádta jobb mint a sima burgi. fincsibb édesebb. talán kiválthatnád vele valamelyiket, mert szerintem édesszájú a manód. szóval csicsókára fel... sok sikert.
2009. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, meg fogom nézni, hogy van-e itt a zöldségesnél. Köszönöm! Addig megy akkor az alma kísérőnek. :-)
2009. szept. 23. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld neki behabarva adni,kicsit megsózva.Ez ugyanis főzelékféle.Ne rakj mindenbe krumplit,mert lehet,hogy azt unja már.Lisztes ételeket már 18 hetes kora után kell neki adni,tehát a habarás mehet.
2009. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én almát vagy barackot rakok mindenbe, nem krumplit. Éppen az a bajom, hogy a sósat nem eszi meg, csak az édeset.
2009. szept. 23. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Az édes burgonyát az én fiam is imádta, a Tescóban tuti van (én ott vettem), 800 ft körül van kilója.
2009. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Enyém nem csipázta a krumplis főzelékeket, ezért többnyire rizst használtam. Próbáld ki esetleg.

Tudom, hogy nehéz, de próbáld nem rászoktatni arra, hogy a főzelék édes dolog. Én akkor kevertem neki gyümölcsö főzeléket (alma-csirke-rizs, őszibarack-pulyka-köles, ilyesmik), amikor már elfogadta, ette a nem édes főzelékeket is, brokkoli, karfiol, zöldborsó stb.

Kitartás! Amit ma nem fogad el, azt lehet, hogy holnap befalja, ne kenődj el emiatt :)

2009. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. én későn rántottam neki az ételeket. minek lisztezzek ha még nem kell. a csicsókát én sosem kaptam csak a Corában vagy Tescoban, zöldségesnél nem volt, de legyen szerencséd. Egyébként a brokkolihoz magamnak sem teszek rántást, max tejszínt meg fokhagymát, krémesítem és pirítossal eszem, esetleg tojással sűrítem. Ezt csak érdekességnek írtam le. írj majd, hogy bevált - e az édesburgi.
2009. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!