Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap elött ettünk 3 kanál...

Tegnap elött ettünk 3 kanál hipp barackot, tegnap addig üvöltött amig nem csúszott le neki egy fél üveg. Akkor még ma is barackot adjak, vagy almát kóstoltassak vele? 5 hós, most kezdtük barackkal. Csak anyatejes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Mivel nem vagyok ebben olyan nagy szakértő,mert mi is most kezdtük el a dolgot,de mi is 3 napig eszünk egy üveg kaját.

Előszőr keveset kap /nem 2-3-10 kanállal/,majd 2 napra elosztva megeszi az egész üveget!

Szerintem ha még mindíg van az üvegben ,akkor nyugodtan add neki oda!

2010. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább 3 napig érdemes ugyanazt adni.
2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatsz neki barackot, ha ennyire szereti. Nem kötelező 3 naponta újat kóstoltatni vele.

Esetleg csinálhtod úgy, hogy raksz a barackba pici almát, aztán egyre többet, míg végül már csak az alma marad. Mert például az én kisfiam utálta az almát.

2010. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) viszont nem szeretnék még kiváltani etetést,akkor 2 evés között adjam?
2010. jan. 27. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
hát majd azt ő eldönti, hogy ki akarja-e váltani :) gondolom ha lecsúszik fél üveg, és ordít, akkor nem fogod elvenni tőle :)
2010. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!