Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a csirkemellet 7...

Hogyan adjam a csirkemellet 7 hónapos babámnak, ha inkább az édes ízeket szeret? Megfőztem, leturmixoltam, de mivel párosíthatnám, hogy sikere legyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ma csinàltam 6 honaposnak:

Egy krumplit megföztem,egy almàt lereszeltem,egy kis csirkehusit megföztem(csirkemell)annak fözölevét hozzàadtam,és leturmixoltam.Nagyon jo lett babàm szerint.

Szerintem krumpli barack csirkemell még nagyobb siker lettvolna.

Jo étvàgyat!

2009. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Főzz neki pl.sárgarépafőzeléket,behabarva.Annak édeskés az íze,a són kívúl tehetsz bele egy csöpp cukrot is ha kell.De készíthetsz pl.almaszószt is.Ezt már nem is kell egy 7 hósnak összeturmixolni,megeheti darabosan is.Lassan már hozzá kell szoknia a darabos ételekhez.is.
2009. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még annyit, hogy mennyit adjak elsőre neki? Egy kiskanálnyit, kevesebbet?
2009. szept. 19. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha^màr benne vagytok a hozzàtàpiba nyugodtan adj amennyit kér!

Én cukrot,sot még nem tettem eddig semmibe,bàr van aki izesit.

2009. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barack, banán, gesztenye, krumpli, répa, sütőtök, szilva-ezek édeskések. A cukor nem méreg, ha jobban megeszi tehetsz bele pici szőlőcukrot-de jobb, ha anélkül szokja meg. Az én lányomnak kicsit sózni kellett mindent, csak úgy ette a főelékeket.
2009. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!