Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kikapcsolódást csinálsz...

Milyen kikapcsolódást csinálsz a babád mellett?

Figyelt kérdés
Eljársz néha valahova?
2009. szept. 23. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, a boltba meg vissza. Viccet félretéve, amúgy sem vagyok egy eljárós típus. Nekem a kikapcsolódás, egy kis internet, dvd-zés, vagy egy jó alvás. Mivel a baba mellett ritkán alszom ki magam.
2009. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem járok el,nekem is kikapcsolódás, ha havonta 1x elmegyünk a férjemmel pl a Tescoba nagy bevásérlást csinálni, esetleg egy Meki, addig a fiam a Mamával marad...
2009. szept. 23. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
szoktunk a barátokhoz rokonokhoz járni elég sűrön,na és ők is jönnek rendesen.Amugy meg kirándulni is elszoktunk menni,vagy valamilyen nagyobb rendezvényre.esetleg városnézsre valamelyik messzi városba ahol még nem voltunk,vagy várakat nézünk.
2009. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5.5 hónapos a kisfiam. Járok heti 1x teniszezni, akkor anyu vigyáz rá. Jártam szülés után fogorvoshoz sokáig, akkor férjem vigyázott rá. Amúgy pedig eljárunk sétálni, férjemmel is (munkanélküli, igy van időnk), bevásárolni, ha kell, elmegyek fodrászhoz, kozmetikushoz (ritkán). Barátok vagy jönnek, és maradnak altatás után, amikor már van időnk, vagy néha megyünk mi is, de inkább csak nagyszülőkhöz, hetente hol ide, hol oda.
2009. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi egész nyáron lagzikba jártunk:))) Most hogy már elfogytak az esküvők, angol tanfolyamra járok addig a férjemmel vannak. 6 hós.
2009. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babástól shoppingolni,sétálni,nekem az is kikapcsolódás,vagy tescoba,vagy barátnőzni.Férjemmel néha élményfürdőbe,vagy csak ugy kettesben el valahova kicsit.
2009. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!