Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz ha 10 hónapos...

Mit csinálsz ha 10 hónapos kisbabád nem igazán érdeklődik a szilárd kaja után, csak szopizik és szopizik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
10 hónaposan már azt ette amit mi, önállóan, elétettem és annyit evett amennyit akart. aztán kapott vizet. nappal nem adtam neki oda a cicim
2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Akkor azt kapott. Akár a nagy meleg, akár a fogzás is megzavarhatja. ilyenkor a még addig jól evő babák is sokszor elutasítják a kanalas dolgokat. Semmi baja nem lesz attól a kicsinek, ha néhány napig kevesebb szilárdat eszik és többet cicizik. Persze, lehetsz kemény és nem adod oda neki a melled... De kérdés, hogy van-e értelme? Nem hiszem, hogy akkor több pépet fog enni... Az enyémeknél 10 hónaposan még túlsúlyban volt az anyatej és csak kisebb részben ettek szilárdat... Mégis mind a 4 gyönyörűen fejlődött, soha, egyiknek se volt semmiféle vitamin vagy más hiánya...
2011. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sógornőm kisfia is ugyanilyen volt, ők nem erőltették rá az ételt, aztán 1 éves kora körül magától kezdett el érdeklődni az ételek iránt. És nem lett válogatós, szinte mindent megeszik.
2011. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, nem akarok kemény lenni és nem odaadni a mellem, csak aggódom h miért nem eszik rendes kaját. de persze nem erőltetem, a súlya is megfelelő, semmi gond vele csak sokan mondják h már ezt kellene egye amit mi.
2011. jún. 21. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másokra, hanem a babádra :) Ő tudja, mi kell, mi jó neki! ahogy írtam, én soha nem vacakoltam ilyeneken. Ha evett 2-3 kanál (magam külön neki készítette) pépet, utána elfordult, nem tukmáltam tovább... Kapott cicit és minden rendben volt. Aztán 1 éves korára mégis 3 étkezést sikerült gond nélkül kiváltani... minden keménykedés, trükközés nélkül. Ma a kislányom lassan 3 éves lesz. Normális, de nem túlzott étvágyú kisgyerek, soha nem válogat,mindent szeret, a súlya a felső "kategóriában" van, pedig picinek született.
2011. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!