Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Lazy town c....

Mit gondoltok a Lazy town c. meséről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem teljes egészében ide tartozó kérdés, de mivel itt sok anyuka van, hát itt kérdezek.


Nézi a gyereketek? Ha igen, láttok rajta valami változást?

Csak azért kérdezem, mert sokan támadják a mesét, viszont amióta az én 2 éves (most 23 hós) lányom nézi, teljesen megváltozott néhány dologgal kapcsolatba. Pl. eddig utálta a gyümölcsöket, csak ivólé formájában tudtam bejuttatni neki. Most, már kéri a banánt, az almát és a többit. Rengeteg új szót megtanul belőle, azóta szeret fogat mosni is. Pedig egy nap 2 részt néz meg belőle.

Ti milyen véleménnyel vagytok a meséről?


2009. szept. 22. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az az amiben a kislány és a "kék ember" tornázik és meghiúsítja a gonosz tervét?A sógorkám nagyon imádja!4 éves!Sokkal többet ugrál,ő is tornázik,falja az almát és a szőlőt!Nevetős mesének hívja!Mindig nagyon várja,sokat kacarászik!De igazából nekem is tetszik!Nem tudom miért támadják,de én imádom a gonoszt játszó embert,mert eszméletlen mimikája van!Engem is nagyon szórakoztat a mese és persze öröm látni,hogy így nevet rajta egy kicsi fiúcska!!!
2009. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először rettenetesen idegesített,de a gyerekeim imádják,nagyon komolyan veszik a tanácsokat benne a sportolásról,vízivásról,fogmosásról,és persze a sportcsemege!Azt mindig több tonnát kell venni a piacon.:)Sztem kifejezetten hasznos,nagyon jó példát mutat a kicsiknek.
2009. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen pedig sok anyukától hallom, hogy egy baromság az egész, de sztem tanulságos. De azért kíváncsi vagyok mások véleményére. Azért tartom tanulságosnak mert az egészséges életmódra ösztönöz, megtanítja, hogyan kell megbocsátani, amit valljuk be nem könnyű. Meg a mesében játszott gonosz, nem is mondható igazán gonosznak, csak ő a lustább egészségtelenebb életmódot akarja. De a többiek elfogadják ezzel a felfogással is, segíteni szeretnének rajta.
2009. szept. 22. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik csatornán lehet ezt a mesét nézni? Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok!!
2009. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Disney csatornán megy, a Jetix volt a helyén. Délelőtt 10 órától megy.
2009. szept. 23. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a tanulságok jók, csak a szereplők frusztráló küljesüek. Főleg stephanie és sportacus.
2010. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hugicám Sportacus hatására kezdett el (végre) rendszeresen fogat mosni és gyümölcsöket enni. Annyira kár,hogy mostmár nem adják a disney-n =( pedig nagyon jó volt!
2010. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyerekeknek ilyen meséket kéne nézniük inkább + fejlődés érdekében boomerangon szokott lenni mostanában akit érdekel 18:05 től.


Egészséges életmód, mozogj sokat, ne légy lusta, és talán barátok fontosságára hívja fel figyelmet. :)

2013. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!