Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Noddy című...

Mit gondoltok a Noddy című meséről 2 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon szereti, gondoltam esti mesének pont ideális, kb 10 perces egy. De a férjem szerint nagyon gagyi, csak hülyül tőle. Hát azért a Teletubbynál jobb.
2010. jan. 3. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy felnőttnek minden bölcsiseknek szóló mese együgyű,én a Tubbyktól kaptam agybajt,pedig tudom,h kifejezetten az ő korosztályuknak lett írva,és szinte minden gyerek imádja.Sztem a Noddyt nyugodtan lehet esti mesének használni,nem fog elbutulni tőle a gyerek.
2010. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon szereti :)

26hós

2010. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem meg próbálkozz te mondani mesét vagy régebbi mesékkel én nem vagyok híve ezeknek a meséknek
2010. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Evelynn válasza:

Sztem jó neki. :)

És dehogy hülyül tőle...

Úgyhogy nyugodtan. :D


Ha még nem próbáltad tudod mit próbálj ?? A baby einsteineket!! Az én 2 éves tesóm nagyon szereti! :)

Ettől biztos fog okosodni (tapasztalom a tesómon)

Így megnyugtathatod a férjedet, h még ha az ő állítása szerint hülyülne is a Noddytól, ez "visszaokosítja"

:D

2010. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Noddy egy aranyos, színes kedves mese, erőszak nélkül!A lányom szereti, és hagyom is hogy nézze!Már 4 éves, és veszem észre hogy már kezdi kinőni, de ha megy a tvben azért még eléül!
2010. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én lánykám a Süsüt imádja.:)

Később petig Magyar Népmeséket szertnék majd mutatni neki.

2010. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én be szoktam kapcsolni a tv-t délben, a lányom azon alszik el. Tulajdonképpen nem nézi, csak a duruzsolás elnyomja, közben meg énekelni kell neki. Tudom hülye szokás, de volt időszak amikor ott kellett mellette ülnöm így én néztem a mesét míg ő aludt. Szóval a lányomat (17 hós) még nem érdekli, de én ismerem Noddyt. Szerintem semmilyen butító nincs benne, aranyosak a figurák, jó színes a mese, aranyos mese.Ettől sokkal gagyibb mesék is vannak.
2010. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férjednek baromira nincs igaza.Ő felnőtt szemmel nézi,holott le kellene ereszkednie egy 2 éves gyerek szintjére.A Teletubby is nagyon jó,oktató mese(KICSIKNEK).Számunkra az is bugyutának tűnik,de egy picinek arra van szüksége,h lassan és sokszor elismételjék a látottakat.Szval nyugodtan,ez az,ami neki való.
2010. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a noddy, az eperke, és a többi mese a minimaxon 3,5-4 évesen kezdte érdekelni a lányomat. a fiam most 2 éves, abszolút nem köti le a tévé. a lányom annó 2 évesen dvd-ről nézte a kisvakondot, mazsola és tádét, mekk mestert. a jim-jam csatornán több mese is van 2 éveseknek.
2010. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olvasni is szoktunk, azt is nagyon szereti. De sajnos sikerült a tévére is rászoktatni. Egy ültő helyében képes végignézni a 1,5 órás Micimackót. Az is aranyos, de Nem örülök neki, hogy ilyen hosszasan a tévét bámulja. Ezért keresnék neki valami rövidebbet. A Noddy szerintem is aranyos. Akkor a férjem leszavazva. Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. jan. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!