Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívó - elektromosból...

Orrszívó - elektromosból melyik a jó?

Figyelt kérdés
Porszívóst használok, de mostanában éjszaka is elég sok váladék van a babóm orrában. Mivel 10 emeletes panel közepén lakunk nem nagyon akarom a porszívó éjszaka is bekapcsolni, meg hát az én gyermekem is megijed tőle. Tudtok olyan típusú elektromos orrszívó ajánlani ami nem csak elemmel működik, hanem konnektorba is lehet csatlakoztatni??
2009. szept. 22. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha veszel a gyógyszertárban ilyen tengervizes oldatot (nem tom a nevét, ők tudják). Azt befújod neki az orrába, amitől könnyebben kijön. Vagy úgy hogy te fülpiszkálóval kipiszkálod, vagy egyszerűen jön magától ahogy a gyerek játszik.
2009. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi ezt vettük meg, de nem jó szerintem.: [link]


yenge a szíváserőssége, a sűrűbb orrváladékkal nem bír el.... nálunk jobban bevállt a porszíós. bár ha utazunk ezt visszük magunkkal, mert nem mindig van ott porszívó ahova mennünk kell.

most jön a 2. babánk és ha netán beteg lenne pici korában (pár hetesen, vagy hónaposan) akkor ezt fogom használni mert azért egy újszülöttnek csak kíméletesebb...

2009. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Használunk tengervizes oldatot, de egy krimi míg sikerül befújni az orrába. A szemébe rendszerint több megy...

: )

2009. szept. 22. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemegy ismerősöm vett elektromosat,és bizony mindenkinek porosodik a polcon,és maradnak az porszívósnál.Mi is azt használjuk.Én gond nélkül bekapcsolom éjjel is a porszívót.Ha beteg a gyerek hát beteg.Én nem ugatok,ha csendórában fúrnak és nem tud aludni a gyerek,ők is viseljék el.
2009. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi eléggé körbejártuk anno a témát, mert nem akartunk porszívósat venni, de mindenki csak rosszat mondott az elektromosról. Végül Co-Care márkát vettünk, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Boltban ált-ban csak megrendelésre hoznak, ezt is a Minimanóból rendeltük még tavaly, akkor 14e volt az ára. Tud gőzölni, így a váladékot is fellazítja és nagyon jól szív. Nem kell befogni a másik nózit, amíg az egyiket szívod és csendes. A mi babánkat nem nagyon zavarta eddig, volt, hogy röhögött rajta. Egy baja van csak, hogy nincs magyar nyelvű használatija, csak CD-n van egy bemutató, de az is angol, német és távolkeleti nyelveken, merthogy japán a termék.
2009. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesztonka elektromos orrszívónk van és nagyon elégedett vagyok vele. Elemmel is működik, halk is és hatékony.
2009. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!