Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy nagyon sokat...

Normális, hogy nagyon sokat bukik a babám?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 3 hetesek, kb 5 napja kezdte, előtte semmi, háromszor már hányt is azóta, meg sokat bukik, evés után büfiztetem, de van, h evést követően 1-2 órára hányt, v bukott. ez mennyire normális? orvost még nem kérdeztem, mert más panaszunk nincs, láza sincs, étvágya pedig ugyanúgy van,csak aggódom, h így nem eszik eleget
2008. jún. 12. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg evés közben is egyszer kétszer megbüfiztetni hátha az segít de a dokit azért ejtsétek útba nem te leszel az első anyuka aki kérdez :) legalább megnyugszol!
2008. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6 hetes lesz vasárnap, és hasonló helyzetben vagyunk. Neki is visszajön szopi után 1-2 órával. Általában akkor ha nem büfizik, akár meddig fogom őt. Volt, hogy a frászt hozta rám úgy fulladozott.

2008. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen pici babáknál még normálisnak számít mindaddig amíg hízik és szépen fejlődik.Nekik még nem zár teljesen a gyomruk.

Lehet hogy sokat eszik a babád vagy túl mohón eszik és a felesleg jön ki.

Nekem akkor csinálta ezt,hogyha nem tartottuk be a 2-3 órányi szünetet.

Próbáld meg kicsit függőlegesen tartva etetni,mármint úgy értem,hogy ne vízszintesen feküdjön. A sok büfiztetés is hatásos lehet.

Vagy amikor felveszed akkor nagyon lassan óvatosan emeld vízszintesből függőlegesbe,hogy a lenyelt buboréknak legyen ideje kijönni,ne tolja ki a fölötte lévő megevett tejet.

Nekünk ez segített.

Majd említsd meg a doktornőnek,mert nekünk írt fel rá olyan port ,ami kocsonyássá teszi a tejet és nem jön ki a babából olyan sok.

2008. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!