Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen hamar elfárad...

Másnak is ilyen hamar elfárad a 2-3 hónapos babája?

Figyelt kérdés

1-1,5 óránál többet nem tud ébren lenni, mert akkor már olyan nyűgös, hogy csak sír. Ezért 1,5 max. 2 óránként aludnia kell legalább egy fél órát. Az ébrenlét nézelődéssel (játszószőnyeg, rajzok, tárgyak stb), beszélgetéssel telik általában. Fél órát jó kedvű a következő felet már nyűgösebben, majd a következő fél óra sírás.

2,5 hónapos kisfiú


2009. szept. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak magunkat látnám:)Bár az én lányom még csak 7 hetes,de ugyanez megy nálunk is.Talán dél körül van egy hosszabb alvása,de amúgy másfél óra,amit fenn van.Az elején még jó kedvű,mosolygós,érdeklődik,aztán már a csillagokat is lehozhatom,semmi nem jó,majd végül megy a sírás.Ilyenkor előkapom a cumit és lassan bealszik.Persze ha rajta múlna az utolsó félórát a cicin töltené.Pedig így is 2 óránként eszik napközban,egyszerűen nem bír többet.Lehet azért mert sokat van ébren,hamarabb megéhezik?Vagy ki kéne húznom valahogy a 3 órát és talán jobban enne.Nem tudom...
2009. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor az Én babám még csak 7 hetes volt nem erőltettem az etetés kihúzását, Ő is 2 óránként szopizott. Aztán szépen elérte a 2 hónapos kort és onnantól kezdve 4-5 óránként eszik. Saját maga állította be. Igény szerint szoptattam. Ő is úgy volt, ha többet volt fent, akkor tudott volna 1,5 óránként is enni:-) Szerintem etesd amikor megéhezik, de ne vígazstalásnak használd a cicit:-) Csak jó tanács:-)
2009. szept. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!