Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 3 hónapos...

Mit csináljak? 3 hónapos babám 5 percnél többet nem bír hason lenni, elfárad és sír.

Figyelt kérdés
Amúgy szépen tartja a fejét. Ráadásul ha hasra teszem mindig jön ki belőle egy kis tejcsi, pedig nem rögtön szopi után teszem hasra. Hogy segíthetném, hogy jobban bírja?
2009. júl. 14. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne erőltesd nagyon a dolgot.Ameddig bírja azért tedd hasra többször is egy nap,amikor ébren van.Aztán ha elkezd majd forogni,akkor majd jobban fog neki tetszeni hason is.:-)

2009. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyi idősen a lányom egy percet sem bírt ki! Kicsit próbálgatni kell, de erőltetni nem. Mindíg többet bír majd.

2009. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 hónaapos, 3 hónaposan fordult magától hasra először, de úgy igazán két hete csinálj, hogy ha leteszem, akkor már szinte meg is fordult.

Azóta van el hason, nézelődik, előtte nagyon utálta, ha hasra fektettem.

Most meg inkább háton utál lenni.

2009. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egy ekkora babánál 5 perc nagyon szép eredmény! Csak várj egy kicsit, nemsokára felfedezi, hogy így más perspektívából látja a világot, könnyebben elér dolgokat, stb. Az én kisfiam is utált hason lenni, de amióta rajta van a kúszhatnék meg a mászhatnék, egyből hasra vágja magát, ha leteszem.
2009. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3.5 hós a kisfiam, ő utál hason lenni (ágyon). Viszont szeret hason lógni a karomban, ott ugyanúgy felemeli magát és nézelődik, próbáld ki, lehet, hogy a tiéd is csak azt nem szereti, hogy túl "lent" van, és nem azt látja, amit akar :)
2009. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia mi 4 hósak vagyunk, és 2-3 percnél többet nem bír hason lenni. tényleg ne erőltesd, érzi, hogy mennyit bír.
2009. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes az 5 perc hason ebben a korban. Az én kislányom sem szeretett hason lenni, de hát szeret fürödni, így elkezdtem a fürdővízben hasaltatni a fürdés végén, majd egy kicsit később, (amikor már többet bírt) a törölközés után is az ágyon, amíg meztelen volt. Így jól érezte magát, csak hát nagyon észen kellett lenni a fürdésnél. Most már féléves és semmi gond a hasalással.
2009. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!