Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötletetek hogy mivel...

Van ötletetek hogy mivel tudnám legalább 5 percre lefogalni 11 honapos fiamat? Semmi nem érdekli 1 percnél tovább

Figyelt kérdés
se játék, se konyhai dolog, tépözáras cipö, tv, ujságok, a leg lehetetlenebb dolgok..
2011. jún. 4. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyerekdalok-mondókák, bár nálunk csak akkor nézi/nézte, ha együtt nézzük. Már nagyon-nagyon régóta ilyenkor vágom le a körmét. Most 16 hós, már annyira nem köti le, de eddig nagyon bejött. Mostanában, ha az autóban nem akar megmaradni, akkor még használ, nézi, feltöltöttem a telefonomra.

http://www.youtube.com/studiobaestarts

2011. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányom legutóbb a fényképező aksijávalval és a töltővel nagyon jól elvolt. Én is meglepődtem. :-)

De ő mondjuk imádja a könyveket is! Az ölemben akár 1 órát is elül könyveket nézegetve. (mondókás, dalos könyv, vagy állatos)

2011. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- Menjetek ki a levegőre, fűbe, erdőbe, ahol elengeded és felfedezhet kedvére.


- Tölts meg egy konyhai fiókot mindenféle törhetetlen "kinccsel", amiket büntetlenül kipakolhat.


- Számítógépes egér, telefontöltő, kiszuperált távirányító, üres PET palack, nálunk ezek a slágerek.

2011. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
furdoszoba, kislavor, benne mindenfele szines dolog, zselek amik festik a vizet, pezsgotabletta
2011. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislavor? Nálunk borulna azonnal!
2011. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én játszok vele mikor már nincs el egyedül - szerencsére egész jól elszórakoztatja magát- Kerekecske-dombocskát, csip-csip csókát, Ez elment vadászni... meg ehhez hasonló játékokat.


Énekelek neki megkérem énekeljen ő is persze csak dudolászik össze vissza de olyan édes :)


A hinta a favorit nálunk azzal bármikor le tudom kötni -hintapalinta dal közben persze el se maradhat.


Homokozó, és most olyan játékokat szeret amiket tud pakolászni dobozba, vagy van egy forma keress labdánk abba teszi a formákat már amikor megtalálja a helyét :)


És nagyon szereti még a pénztárcámat nyitogatni, pakolgatni. Meg a telefon tokomat rágcsálni.

2011. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jo ötleteket irtastok, a játszotérre minden nap megyünk és kertünk is van meg lubickolni szokott az udvaron, de igazábol az érdekelne hogy abban az 5 pe4rcben mivel kössem le mig nekem dolgom van és nem tudok vele élenni (pl wc, mosogatás stb)
2011. jún. 5. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vagy az etető székébe teszem és ott van velem "beszélgetünk", vagy a kompba el van addig adok neki rágcsálni valót és semmi baj sincs tovább :)
2011. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam neki adni rágcsát, csak ilyen vészhelyzetekben. Háztartási kekszet szoktam adni, bár nekem idősebb a kisfiam. Az én kisfiamat nem lehetne betenni az etetőszékbe, csak ha eszik, akkor marad ott. Ha mosogatok, főzök, nem bírja elviselni, sajna arra nálunk semmi sem vált be, 16 hós már.
2011. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!