Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nem ül magától az éppen 8...

Még nem ül magától az éppen 8 hónapos babám. Ha felültetem csak előre dől, majd ha elfárad, eldől oldalra. Az ölünkben szépen egyenesen ül. Ez normális?

Figyelt kérdés
Állni jobban szeret, de akkor is fogni kell. Hány hónapos korban kell kitámasztás nélkül ülniük? Elég nagy baba: 8900gr és 72cm. Hason nagyon szeret lenni. Lehet, hogy csak lusta? Járunk dokihoz, aki figyeli a fejlődését.
2009. jan. 12. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Nagyon sok baba előbb áll, mint ül!

Annyi hátránya van, hogy ha feláll, akkor nehezebben ül majd le és többet zakózik :(

Négykézláb mászik?

2009. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem értem miért kell sietetni a dolgokat?! Az én 8 hónapos lányom egyenes háttal ül kitámasztás nélkül! De csak most kezdett el fordulni a hátáról a hasára, (hasról hátra már 6 hónapos kora óta furdult!!!) amúgy meg még nem áll, mászni és kúszni is még lusta. Mindenki azzal riogat (főleg családtagok), hogy le van maradva, elmegyek az orvoshoz megnézi kutya baja sincs ő ilyen és el kell fogadni, nem minden baba fejlődése egyforma!!!!!

Nem leszidni akarok se a kérdezőt, se a válaszadókat se, csak ne siettessük ezeket a kis embereket!

Boldog babázást kívánok mindenkinek egy 8 hónapos anyuka!

2009. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom jövőhéten lesz 9 hónapos és 5 napja nem dől el,ha felültetem.De magától még nem ül fel.

Mi is megkaptuk már,hogy le van maradva.Szerintem meg nem!Hallottam olyanról is,aki ennyi idősen nem forgolódik.

Türelem!:)

2009. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Hát az én kislányom 7 hónapos és hasról a hátára fordul ha éppen úgy nyúl a játék felé,hogy átbillen. 5percet van hason, de nem mászik csak körbe körbe kúszik és néha hátrafelé 1-2 cm-ert.

Ülni viszont nagyon szeret de amikor elfárad eldől és hasra fordul.

Én is féltem,hogy el van maradva de +nyugtattak semmi baj.Ahogy itt is írták már minden baba máshogyan fejlődik.

Segíts a picinek,tornázz vele,hancúrozzatok,gurítsd át és vissza az én kislányom nagyon élvezi ezeket.

remélem tudtam segíteni. Boldog babázást kívánok.

7 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!