Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet erről leszokni?

Hogyan lehet erről leszokni?

Figyelt kérdés
Van a babánknak légzésfigyelője és amikor lekezdtük használni, akkor bekapcsolva hagytuk a pittyenéseket ami azt jelzi, h mikor vesz levegőt ( percenként többszr piityen).Nekem ez nagyon megnyugtató, viszont a Páromat zavara éjjel és szeretné, h ezt a hangot kapcsoljuk ki és csak a riasztás és a figyelmeztető bepittyenés hangot hagyjuk hangosan. Hogyan lehet megszokni, h nem jelez a gép percenként többször? Ti, hogyan használjátok a gépet, pittyen ez az izé vagy ez csak nekem egy szokásom?
2008. jún. 12. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindkét gyereknél kikapcsoltuk ezt a funkciót. Főleg,hogy külön szobában voltak,mi azt a halk pittyegést úgysem hallottuk volna.

DE most az jutott eszembe,hogy mi van akkor ha a gyerkőcöd megszokja ezt a hangot és mikor majd már nem akarjátok használni akkor meg neki lesz rossz,hogy hol az a megszokott pittyegés?

2008. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én hallgattam a pityenést és a felesleges riasztásokat egészen 2hónapig. (állandóan lemászott róla)

Aztán kikapcsoltam, becsomagolatm és elhajítottam a fenébe!

Azóta a szuszogását, néha horkolását hallgatom, sokkal szebb mint egy pity-pity.

Bocsi, de utálom ezeket a pénzlehúzó, feleslegesen megvett dolgokat mint a légzésfigyelő, pelenkatartó vödör..stb

2008. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a riasztó funkció van bekapcsolva. A férjemmel nem tunánk elviselni az állanó pittyegést. Számunkra az is megnyugtató, hogy riaszt, ha baj van.Viszont egy kis zöld lámpa villog, ahogy veszi a levegőt,szóval elég arra rápillantanunk, ha kíváncsiak vagyunk minden rendbe van -e.

Szerintem neked sem kellene feleslegesen stresszelned megea a pittyegéssel, mert le merem fogadni, hogy ha pár másodpercre kimarad, már kezdesz idegeskedni.

2008. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

A második válaszolónak üzenem hogy én abszolút nem tartom feleslegesnek sem a légzésfigyelőt sem a pelenkatartó vödröt.

Örülök, hogy meg tudtuk venni és tartom olyan fontosnak a gyermekem biztonságát hogy használjam ezeket!!

Egy háromhetes kislány anyukája

2008. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Végre valaki...A 2. hozzászólót üdvözlöm, teljesen igaza van. A légzésfigyelővel nem lehet karmákat kikerülni sajnos. Bárcsak ilyen egyszerű lenne..
2008. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2008. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok!

Teljesen egyetértek a második és az utolsó előtti válaszolóval. Ezeket a dolgokat azért találták ki, mert a mai világban a pénz az úr, az ilyen dolgokra szakosodott vállalatok pedig kihasználják a kismamák hiszékenységét és aggódását.

Az én fiam 4 hónapos és sem légzésfigyelőt, sem pelenkatartó szemetest nem vettünk, sőt mérlegem sincs. Ezek mind mind arra jók, hogy stresszeljék a kismamákat, a kismamák pedig a kispapákat és így tovább. Ezért is alakul ki a depresszió.

Azt tudom tanácsolni, hogy ha nyugodt akarsz maradni, akkor dobd ki a légzésfigyelőt, és halgass az ösztöneidre! Én pl azonnal felébredek, ha a fiam csak megmozdul. Mostmár átalussza az éjszakát, de éjjel felnézek rá, hogy minden rendben van-e. Szerintem napközben ugyanúgy benézel a kiságyba, ha alszik, hogy jól érzi-e magát, stb. Hidd el, ki van ez találva, és nem kellenek hozzá olyan eszközök, amik elnyomják az ösztönt.

Próbáld ki, mindketten nyugodtabbak lesztek.

Szerintem. Mert mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.

Egy 4 hós kisfiú anyukája

2008. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó, ha van. Először én is felesleges pénzkidobásnak tartottam, de mégis vettünk egyet. (1. baba:))És nem bántam meg! Az első héten egyik éjjel 2x is beriasztott, és meg tudtam "bökdösni" a babát! Azóta sem volt ilyen. Nekem pl. megnyugtató, hogy van. A pittyegést mi sem használjuk. Minden jót! 10 hetes kisfiú anyukája
2008. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!