Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak cicin elalvó baba, mikor...

Csak cicin elalvó baba, mikor fog erről leszokni?

Figyelt kérdés
Bébim 8 hónapos és séta közben a babakocsiban alszik csak el cici nélkül!Magától lefog erről szokni,vagy tennem kell valamit?
2009. okt. 18. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy séta közben elalszik cici nélkül!

:D


Én nem hagytam, hogy elaludjon, szopi után felvettem, beszéltem hozzá, büfiztettem...Majd be az ágyába.

2009. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Lányom nem szokott le róla, és 1 éves korában tanítottam meg egydeül elaludni-sajna, mert akkor azt gondoltam, már sokkal előbb megtehettem volna....
2009. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Most már csak akkor fog leszokni,ha este rendesen megvacsoráztatod,hogy ne legyen éhes,esetleg utána kap egy kis szopit,beteszed az ágyába és hagyod,hogy álomba sírja magát.És éjszaka sem adsz neki enni,legfeljebb teát.Néhány nap után megszokja a rendet.

Ahhoz kellett volna szoktatnod,hogy szopás után,büfi,kiságy - már az első naptól fogva- és a következő szopásig az ágyában alszik.

2009. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

jaj nehogy megijedj az előző válaszoktól, nem ennyire katasztrófa a helyzet, inkább az a borzasztó hogy valaki álomba siratja a gyerekét vagy jól megtömi a picci hasát, hogy kussba legyen, esetleg ha bealudt cicin akkor gyors felkelti, mert büfizni kell. jaj :-(

Az én babám 7 hónapos kizárólag cicinalvós, pár hete kezdte a leszokást, már jól haladunk, de nem erőltetek semmit, szerintem te se tedd!

2009. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
8 es fel honapos a babam. En is aggodtam emiatt, de ugy tunik az elet megoldja ezt a gondot. Meg most is sokszor alszik el cicin, de egyre inkabb az a tendencia, hogy amikor mar nagyon almos, es aludna, akkor elforditja a fejet, es nem kell neki tobb. Ilyenkor szepen berakom a kisagyaba, ahol meg helyezkedik egy piciket, aztan elalszik. Ha nem megy neki, akkor cumi. Persze van, hogy csak pislog ram, hogy most mi van. O mar csak naponta ketszer szopik, reggel es este, de aprankent valasztja le magat. Mindket szopi elott tapszert kap, a cici mar tenyleg csak a kedvunkert van.Persze nem minden gyerek egyforma, de az en tapasztalatom ez.
2009. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én se a cicin akarom elaltatni,de este fürcsi,szopi ,alvás a menetrend.a szopi közben MINDÍG elalszik és nem én altatom!
2009. okt. 18. 22:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam szopi helyett tápszert,de nem kell neki semilyen formában!se gyümölcsel turmixolva,se vanilliás cukorral,kekszel,kakaóval semmivel sem!!!!
2009. okt. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!