Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Segítséget kérek!...

Anyukák! Segítséget kérek! Hogyan tudnám megoldani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányomnak(8 hós)állandó szteroidit kell szednie,ettől szájpenészt kapott.Kezeljük már egy ideje bóraxal,kék ecsetelővel.A szájából el is múlt,de sajnos ráterjedt a gégére és a hangszálakre és nagyon rekedt.Tud-e valaki erre valami jó módszert,hogy onnan mivel lehetne kiírtani?Nagyon várom az okos ötleteket!Előre is köszi.
2009. szept. 20. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.talán az aloe vera forst spree.az jó az ilyen esetekre is,én akkor fujtam a orkába amikor mandulagyulladása volt,és pikk-pakk el is múlt.nagyon hatékony szer sokmindenre esetleg nézz utána,hogy erre is használhatod e.
2009. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok,találtam egy linket:

[link]

2009. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,de azt is használjuk és úgy néz ki,hogy most nem igazán használ.
2009. szept. 20. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ezeken az oldalakon szoktam olvasgatni. Beírtam a te problémádat, és ezt dobta ki.

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, az előbb ugyanazt linkeltem be kétszer.

Ez lett volna még:

[link]

2009. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
FLP Aloe VEra vagy Ökonet termékekkel próbálkoznék.
2009. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Homeopátia?

Borax 9CH, 4x5 golyó naponta állapotjavulásig. Mivel ő még kicsi nem tudja elszopogatni, kevés vízben kell feloldani!

2009. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!