Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kamilla tea tényleg tönkre...

A kamilla tea tényleg tönkre teszi a bélbolyhokat?

Figyelt kérdés
Ezt még nem hallottam senkitől idáig.Csak tegnap mondta 1 ismerősöm.Kíváncsi vagyok,mert a 2,5 hónapos babámnak azt adok.
2009. szept. 19. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kioktatni,csak saját tapasztalat,hogy a babám a Mecsek teát nem issza meg,abban is van kamilla,meg is kóstoltam és rossz izü. A babavizet se szereti,1-2 korty max. Én ezért nem adok neki semmit,csak anyatejet.
2009. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem cukrozom agyon a teát,és nem is csinálom erősre,csak egy kis színe van.Mecsek teát is szoktam használni.

Eleve a kórházba is teával itatják a babákat,sima Garzon teát kaptak.

A vizet nem igazán issza meg.Amúgy tápszeresek vagyunk mink is.

2009. szept. 21. 13:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Most mondta a védönöm,hogy a tápszeres babát se kell plusz itatni! A tápszer is vizböl van, nem?!
2009. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kórházban azért itatják a babákat,mert nincs anyatej. Amint belövell,már nem kapnak semmit +. És ahogy irtad,nem kamillateát adnak,ami tönkreteszi a bélflórát.
2009. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!