Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kamilla tea tényleg tönkre...

A kamilla tea tényleg tönkre teszi a bélbolyhokat?

Figyelt kérdés
Ezt még nem hallottam senkitől idáig.Csak tegnap mondta 1 ismerősöm.Kíváncsi vagyok,mert a 2,5 hónapos babámnak azt adok.
2009. szept. 19. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen hosszú távon nagy dózisban, kömény tea nem árt semmit, azt adjál inkább (Herbária baba tea)
2009. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Baràtnöm is kamillateàt ad minden nap a babàjànak.Hat honapos.

Az enyémnek most adtam kb. 4-alkalomal,de megijjesztettél!

2009. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elpször is ne ijedezz, csak ne adj többet, adj neki herbáriás babateát, az megbízható, és kó, babaának csak baba terméket célszerű adni. 4 alkalommal nem lesz semmi baja, a gond ott kezdődik, ha csak kamillát inna, hosszútávona víz vagy a kimondottan babaáknak készült készítmény a megfelelő!
2009. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaj hàt ez a kamilla tea hipp-es baba tea!
2009. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem mellesleg gyulladáscsökkentő hatása miatt gyógyszernek minősül.

Ha 1-2 alkalommal adod (pl. székletlazítónak), nem baj. A hosszútávú alkalmazást (szimplán itatás céljából) nem ajánlják. Adj helyette citromfű teát, gyerekteát, vizet,...

Kaki ügyben meg váltogatva pl. így mehet:

H kamilla

K Laevolac szirup

SZE semmi

CS glicerines kúp

P kamilla

SZO semmi

V Laevolac.

Vagy máshogy variálva, míg nem rendeződik az ügy.

Doki nekünk így javasolta.

2009. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a doki semmiféle teát nem javasolt,pedig nagyon hasfájós volt a babám. Néha a nagy melegben kis babavizet engedett,mást nem. Nem értem,minek tömni a gyerekbe a teát? Semmi értelme! És igen,tönkreteszi a gyomrát és lemossa az anyatejet,ami védöréteget képez! Már ha van anyatej.
2009. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ezzel totál egyetértek!
2009. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igenis täpszerest itatni kell!

éS HA NEM FOGADJA EL a vizet,akkor kénytelenek vagyunk màs utàn nyulni,pl. tea...

2009. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a vizet nem issza,akkor a keserü teát szereti?! Vagy agyoncukrozod,hogy megigya?! Gondolom igen
2009. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod,mert gyermekem 6 honapos ,és még soha se cukrot se sot nem hasznàltam ételéhez,italàhoz!

És a kamilla tea nem keserü!!!!!!!!Nem hallottàl baba kamilla teàrol.Kostold meg,ràjössz hogy nem keserü.És ne akarj kioktatni.Örülj hogy a te babàd megissza a vizet,és nem kell feleslegesen teàval itatnod.

2009. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!