Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megszokni, vagy...

Hogy lehet megszokni, vagy legalább elviselni?

Figyelt kérdés
Elég sírós imádott gyermekem (3 hónapos kereken)és ettől én sikítófrászt kapok. Két hisztis csaj... szóval nehezen viselem, amikor bömböl, üvölt, ordít...
2009. szept. 19. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ok nélkül sír már 3 hónaposan akkor miért nem szoktatod le róla? Vannak erre jó módszerek (nem sírni hagyás). Ha ok nélkül sír, te meg tutujgatod akkor tényleg el lesz kapatva... Meg kinek jó az hogy "majd egyszer abbahagyja" de addigra már te idegroncs leszel.... Az nem jó a babának sem. Akkor meg majd azért fog sírni. Nem irreális arra várni, hoyg egyszer majd abba hagyja?
2009. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy küzdök, nemcsak várok. És sírni sem hagyom. Amellett, hogy keresem az okát, mit csináljak? Megnyugtatom. Az már tutujgatás? Segíts, kedves utolsó. Kemény vagy, de tetszik :)
2009. szept. 19. 15:41
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
a 15:04es valaszoloval teljesen egyet erto anyuka vagyok. babam jelenleg 9 honapos es sokat javult a dolog.nagyon sokat fogalkozunk vel, a csillagos eget is lehoztuk volna, de akkor is nagyon sokat orditott, latszolag minden ok nelkul. en a mai napig nem bantam meg azt a rengetek simit, olelest. nem "leszoktatni" kell oket, hanem probalni emelni a komforterzetuket. ne csuggedj, mert tenyleg javulni fog idovel a helyzet es ezt egy olyan anyuka akinek nem volt siros a babaja soha de soha nem fogja megerteni, mindig azt hiszik, hogy elkapattuk a babankat.pedig annal rosszabb nincs, mikor egy anya tehetetlennek erzi magat. szerintem. sok sikert
2009. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is ezt csinált 4 hónapos koráig és utánna elkezdet mászni 5 hónaposan ült magától 6 hónaposan felállt és most 7 hónapos és nyugodt baba NEM SÍRÓS!1,5 órát képes maga játszani!TÜRELEM!tudom könyü ezt mondani én is sírni tudtam volna vele:-)de hidd el érzi hogy te is nyugtalan vagy és ő is az!nyugi:-))))
2009. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!