Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak, hogy megszerett...

Mit csinaljak, hogy megszerettessem vele a fogmosast?

Figyelt kérdés
egy eves a fiam,6honapos volt mikor az elso ketto foga kijott,most 8foga van.szep feherek,de feltem nehogy elkezdjenek romolni.eleinte csak gaze val attorultem,mar akkor is mindig beleharapott az ujjamba,aztan gumi fogkefet kapott,azt ugy ahogy elragcsalta,most kapott rendes fogkefet,de nem es nem tudom meg a szajaba sem tenni,ordit.egy ketszer athuzom,de aztan mar nem nyissa a szajat,elveszi a fogkefet es harapgalja.ez eleg?vagy mit csinaljak.semmire sem uszitottam,megis ez van.tinektek,hogy megy a fogmosas?
2009. szept. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az én kisfiam úgy szokott hozzá,hogy látta mindig,mekkora élvezettel mosom a fogamat,még dúdolgattam is hozzá.Aztán egy idő után ő is kérte,hogy adjam a fogkeféjét,majd fogkrémet is maga kért!Nagyon édes volt!Próbáld meg,hátha sikerül!Különben kitartás és nem szabad eröltetni a dolgot,mert csak nagyobb lesz az ellenállás!

2009. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos és én is hat hónapos kora óta adom a kezébe a fogkefét fürdéskor. Persze még csak rágcsálja (teszek rá egy pötty epres gyerekfogkrémet), de ennyi elég. Utána néha én is kérem, hogy egy picit sikálhassam, de csak egy-két húzást enged. Nem baj! Ennyi ilyenkor bőőőőven elég!! Mostanában kezdett el érdeklődni a mi fogmosásunk iránt. Én is beengedem a fürdőszobába és "látványosan" élvezettel mosom a fogam. Azóta látom, hogy ő is próbálgatja "mosni", ahogy mi szoktuk. De tényleg ne erőltesd!
2009. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom nektek.Mindig elotte mosom a fogam,es mindig az en fogkefemet akarja;)de probalom tovabb.csak megkedveli a sajatjat.muszaly lessz;))koszike nagyon.
2009. szept. 20. 02:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!