Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babák hogyan alszanak?

3 hónapos babák hogyan alszanak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék érdeklődni,hogy a 3 hónapos gyerekeknek mi az alvási igényük.Illetve kinek hogy alszik a babája...Vajon mitől lehet az,hogy a kicsim fél 9-kor elalszik és mostanában felkel 1 óra körül.Volt olyan is amikor hajnal 3 kor ébredt elöször utána fél 7.(Ez 2x történt)Nagyon jó volt,de mostanság inkább 1 és 4-5 körül kel.Szopizik még,Este vacsinál a cicimen kívül kap 80 milli anyatejcsit.Tehát nem lehet még éhes sem...Falánk a drágám...Vajon beetetés,hogy hajlamos tovább aludni is vagy elöbb,utóbb így fogunk kelni???
2009. szept. 19. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is 3 hónapos,ha mondjuk este 8-kor evett,utána alszik,kel éjfélkor enni,3-4 körül,6-7 körül. Úgyhogy éjjel legalább 2-szer szopik,meg kora reggel. Kb úgy,mint a te babád.
2009. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
anyatejcsit???
2009. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 és fél hónapos a lányom. Este 9-től alszik reggel 4-5-ig, vagy akár fél 7-ig is, aztán ráhúz még 10-ig.

Egyszer kel csak, de az változó, hogy mikor.

2009. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mi 3hónaposak és egy hetesek vagyunk:

este 8kor eszik(tápszer)és reggel 5ig alszik de van mikor 3kor kel enni.de utána legközelebb 8kor.

2009. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én 3,5 hónapos kisfiamnál változó. Attól függ este mikor evett utoljára. 1*-2* kel éjjel is enni.

Pl tegnap 7kor evett este, 9kor aludt el, éjfélkor kelt először, aztán 4kor, végül reggel 7kor.

Tegnapelőtt úgy jött ki a lépés, hogy este 9kor evett, 10kor elaludt, 3kor ébredt majd 7kor.

Az a baj, hogy még meg sem próbáltam nem megetetni éjjel. Lehet, hogy simán vissza tudnám altatni.

2009. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy mi történt az alvókájával.Már majdnem kitolta az alvást 8-hajnal 2-3-ig,de most megint 3-4 óránként kelünk...Pl:este 8-kor elalszunk kelünk 12,3,6,9...Vajon miért?Volt már valaki így?Már kezdtem örülni.Tejem nem hiszem,hogy kevés lenne mert dagadnak a cicijeim mire felkel... :)
2009. szept. 22. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Így jártunk mi is. Leírtam 19-én, hogy hogy aludt... utána a köv napon este 7-kor evett utána csak hajnal 4kor!!! Egyre jobban tolta ki. Erre 21-én este fél 7-kor evett, majd 23-kor, 3kor, reggel fél 6-kor....

Én is azt hittem, hogy fokozatosan kitolja... de nem. :(

Kitartás neked is.. majdcsak menni fog nekik!

(5. voltam)

2009. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Reménykedhetünk...Egyszer talán mi is alszunk.A mai napunk is nagyon rossz volt...Ma már fél 7-kor fel is keltünk...Hááát egy kicsit irigylem azokat akiknek a babája végig alussza az éjszakát...
2009. szept. 23. 07:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk most megint nem volt vészes, 7kor evett, éjfélkor és 4kor. 7kor megint, de fél 8 óta megint alszik. Visszanéztem a napokat, az éjjeli evésekkel együtt így evett: 710ml, 750ml, 840ml, tegnap 960ml!!! Ki érti ezt?

Szép napot!

(5.)

2009. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked cicizik a babád?én nem szoktam mérni,de mostanában méregetem.Hébe-hóba.Egy evésnél 100 millit eszik.Tehát ez kb:9 kajálást jelent/nap.Össz: 900milli plussz este kap még 90-et üvegből.Össz:990 milli.Ha nappal enne többet akkor nem kelne fel valószínűleg...Nem???Lehet fejünket törni...Úgy is ő dönt. :)
2009. szept. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!