Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan távolítsam el a koszmót...

Hogyan távolítsam el a koszmót a babám fejéről?

Figyelt kérdés

Kaptunk rá olajat, de hogyan használjam?

Ráadásul nagyon sok haja van.


2009. szept. 19. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés előtt egy fél órával dörzsöld be a fejét majd lemosod, és fésüvel átfésülöd. Az olaj felpuhitja, de egy kis sapkát is adhatsz rá, mert akkor még jobban felpuhul a koszmó. Ezt minden nap csináld, míg teljesen el nem tűnik. Lehet venni a gyógyszertárben koszmó elleni sampont nekünk nagyon bevált. Szia
2009. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy csináltam, hogy fürdés előtt jól bemaszíroztam a fejecskéjét, majd átfésültem. Akkor láttam, hogy mennyi lejött, és még mi marad ott. Újra kentem rá olajat, azt is bedörzsöltem, majd mentünk fürödni. Így egy alkalommal le is jött róla minden. Persze azóta is figyelem, és minden fürdésnél rendessen megmossuk a haját.
2009. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a fiamnál az olaj sajnos nem vált be.

Én a Babé koszmó elleni sampont ajánlom neked, pár nap alatt eltüntette! Patikában lehet kapni, igaz hogy kicsit drága (kb. 2000 forint), de nekünk már 1 éve megvan. Már csak 2 hetente mosom vele a kisfiam haját, és még mindig van a flakonba.

Sok sikert:)

2009. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a babaolaj és sűrű fogú fésű vált be. 2 alkalommal teljesen elmúlt a koszmó. Doki szerint körömmel is le lehet kapirgálni, nem fáj nekik, de kicsit macerásabb, mint a fésű.
2009. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Babe koszmó elleni sampon, nekem ki se jött a kislányomnak, ezt használjuk kezdettől fogva.

Barátnőméknek 2 mosás után lehozta a kisfiúnak és nem kellett kaparászni, olajazni, dörzsölni, amit sok baba nem is tűr.

Próbáld ki, biztosan jó lesz nektek is.

Nekünk 200 ml-es van 5 hónapja minden este használjuk és még mindig van benne

2009. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a gyógyszertári fürdető vált be, azzal bekentem a fejét alaposan és lemostam. 3 nap alatt eltünt.
2009. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ung. hidrofilicum fürdető ekcémát okoz, én nem használnám.
2009. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!