Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik, ha nem kezelem a...

Mi történik, ha nem kezelem a koszmót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha negyon eldurvul,tehát lefedi az egész fejtetőt,akkor sajnos a bőr nem tud"lélegezni" alatta és emiatt egy bőrgyulladás jön létre.üdv:kozmetikus anyuka
2011. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyre több lesz, és gyulladt lesz a bőr.
2011. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kezeled?
2011. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

off. (azért merek offolni, mert az első megválaszolta korrektül a kérdésed)

ha nagyon nem megy le pl. napraforgóolajjal akkor ajánlom a babé sampont, patikában lehet kapni, és nagyon hatásos. bár baromi drága azt hiszem 2100 ft de sok ideig elég a flakon és tényleg hatásos. vagy frezyderm koszmó elleni olaj vagy/és sampon. de ez is drága. a babé jobb.

2011. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a háziorvos írt fel naturlandosat.az is nagyon jó csak egy kicsit büdi.De a babé is nagyon jó.Szerintem kéne kezelned!
2011. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sima baba olajjal kentem és azzal is lejött.de igen ha nem kezeled időbe egyre több lesz,és gyukkadást okoz!
2011. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi sima jonsosns sampon használunk heti1X, a többi nap, jól "beáztatom" fiam fejét este fürcsikor.így nem vészes, amúgy nagyon hajlamos rá fiam :S
2011. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!