Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe, hogy fogom tudni altatni?

Mibe, hogy fogom tudni altatni?

Figyelt kérdés
Jönnek a hűvösebb esték az én kislányom pedig nem alszik a hálózsákban,mert nem tud benne mozogni.A takarót rögtön lerugja magáról,jól megrágcsálja aztán begyüri valamelyik sarokba:) Félek,hogy meg fog fázni,hogy takarjam be? 6 hónapos
2009. szept. 18. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én pizsirugiban altatom a szintén 6 hós forgolódós fiamat, abban kényelmesen tud mocorogni és nem is tud kitakarózni

most nyáron vékony pamut pizsirugija van, télire vastagabb, frottírt vagy plüst veszek neki

2009. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van,hogy pizsi meg alatta body,de fázós.Már most hideg a keze,lába reggel.
2009. szept. 18. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én kicsi voltam anyukám mesélte, hogy én is mindig lerúgtam a takarómat. Ők a következő módszert alkalmazták nálam, hogy a takaróm (Pl.paplan) két sarkára kötöttek valamilyen kötőt, és amikor betakartak rögzítették kétoldalt a kiságy rácsaihoz, így nem tudtam lerúgni magamról.
2009. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én biztos nem kötném fölé a takarót, mert az enyém álmában körbe, keresztbe forog az ágyban, félnék, hogy a takaró alá forogja be magát és megfullad


marad az, hogy a fűtést nagyobbra kell állítani a szobájában

esetleg puha babakesztyű, babazokni

2009. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én varrattam egy kantáros pizsit a fiamnak,amit vékony vatelinnel bélelt a varrónő.Ő sem tudott hálózsákban aludni.Nagyon bevált.Próbáld ki!
2009. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!