Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha majd megszületik a...

Az baj ha majd megszületik a babám és mózeskosárba fogom altatni és majd csak akkor veszek neki kiságyat ha már feltud ülni (5-6hónaposan)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem baj, azt mondják szeretik a babák a mózeskosarat, mert olyan jó kuckós. :-)
2009. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mózeskosárban kezdtük, de gyorsan (2,5 hónaposan) kinőtte. Azóta kiságyban alszik, nagyon szereti, mert rendesen elfér benne.
2009. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vedd meg előre a kiságyat,rendezd be szépen a szobáját mire megszületik.Az nem baj ha mózeskosárban akarod altatni,de nem biztos hogy azt kéne megszoknia.Én éjszakára biztos hogy a kiságyába tenném.Lehet hogy utána már nehezebb lesz beleszoktatnod.És a mózeskosarat hova akarod tenni?A földre,magatok mellé székre vagy hova?Remélem nem bántó az utolsó mondat de másképpen nem tudtam megkérdezni.Bocsi:)
2009. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem baj az elején, csak arra figyelj, hogy ne fülledjen be nagyon a levegő. Azért egy mózeskosár jóval zártabb,mint a kiságy, nem tud úgy járni a levegő, és könnyebben túlmelegedhet a baba.
2009. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem vedd meg előre a kiságyat,rendezd be szépen a szobáját mire megszületik.Az nem baj ha mózeskosárban akarod altatni,de nem biztos hogy azt kéne megszoknia.Én éjszakára biztos hogy a kiságyába tenném.Lehet hogy utána már nehezebb lesz beleszoktatnod.És a mózeskosarat hova akarod tenni?A földre,magatok mellé székre vagy hova?Remélem nem bántó az utolsó mondat de másképpen nem tudtam megkérdezni.Bocsi:)
2009. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát egy másik ágyra magunk mellé!Vagy pedig fotelba:)
2009. ápr. 8. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi három hónapos koráig a kocsi merevfalu mózeskosarában altattuk, amit a matrac mellé a földre tettünk.Imádott benne aludni.
2009. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!