Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy egész üveg bébiételt...

Egy egész üveg bébiételt odaadhatok a babámnak, ha van benne zeller, amit még nem kóstolt?

Figyelt kérdés
10 hónapos. Véletlenül ilyet vettem, csak apró betűkkel volt ráírva, hgy zellert tartalmaz. Ugye nem lesz semmi baja, ha odaadom neki? Külföldön vagyunk, mára ezt tettem el, de az utolsó napunk, így már nincs is több bébiétel.
2009. szept. 18. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Zellert a hozzàtäplàlàs szerint 6 honapos koràtol(tàpszeres),8 honapos koràtol anyatejes kaphat.

Nyugodtan add neki oda.

2009. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 9 hónapos, de már nem kóstoltatok, hanem teljes adagot kap az új ételből és kész. Szerintem nyugodtan odaadhatod neki.
2009. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2009. szept. 18. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám meg 8hónapos és én is odaadom neki ugy mint az előttem szoló:)Ugyhogy nyugodtan.
2009. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is!
2009. szept. 18. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!