Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomat felvették a...

Kislányomat felvették a bölcsibe. Milyen ruhába érdemes vinni? Váltóruhája mi legyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk lehetett kérni bölcsis ruhát. Én nem kértem, így a szekrényében voltak a váltóruhák: hosszú gatya, nyáron rövid és 3/4-es is, összesen úgy 5 db (sosem lehet tudni, és nem akartam minden nap vinni). Póló 3 db, váltás bugyi, zokni, egy hoszúujjú póló.

Amibe viszem, abba hozom haza, mindig átöltöztetem (nyáron nem, mert akkor csak póló, rövidgyatya van rajta).

Benti szandi, udvari cipő (én nem szerettem ha ugyanaz van rajta kint, mint amibe vittem, legalább egynek maradjon meg a kinézete normálisan).

Ennyi! Jó bölcsizést :o)

2009. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jézus, az jó kis mennyiség lesz akkor. :)
2009. szept. 17. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a kényelemlegyen az elsődleges szempont. Melegítő jellegű ruhák amikbn kényelmesen tud mozogni és nem szorítják el a derekát, stb.
2009. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoknya, harisnya kilőve?
2009. szept. 19. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a fiamnak vettem 3 melegítő nadrágot, de lehet, hogy még veszek mellé most kettőt. Meg kapott 6 egyszerű fehér body-t, benti cipőt, kinti cipőt, kb ennyi. Body-ban van ott, mert félek, hogy a nagy játszás közben kilógna amúgy a dereka. Én általában már eleve melegítőben viszem át, mert közel lakunk, szóval nem szoktam ott külön átöltöztetni. Van bent mindig egy váltó nadrág. Viszont így kb. naponta kell mosnom a naciját, mert mindig koszosan jön haza, szóval inkább veszek még párat. Pulcsija van játszós, ami kintre jó, meg a tavalyi kabátja is jó lesz még rá kintre.
2009. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szerintem felesleges szoknyában vinni, nálunk egyik kislány se jár szoknyában. Nem tudnak ők még vigyázni a cuccaikra, elesnek, leeszik, leisszák, meg szerintem nem is olyan kényelmes, mint a nadrág.
2009. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi h belekérdezek.Meg tudnátok mondani h mennyi idős kortól lehet bölcsibe adni a gyerkőcöt?
2009. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!