Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan térjünk vissza 1 éves...

Hogyan térjünk vissza 1 éves kislányommal a helyes táplálkozáshoz? Kerültetek már ilyen "csapdába"?

Figyelt kérdés

Szinte semmit nem fogad el, sem főzeléket, sem gyümölcsöt. Végső elkeseredésemben krémtúrót, pudingot kapott. Azt eszi, úgy ahogy. Egy legrosszabb napi étke:reggel 120ml tápi, egy túrókrém, egy puding, fél túró rudi, este 250ml tápi.

Tudom, h nem jó így. Az orvos ma azt mondta, h a baba okos, tudja, h ha nem kéri a főzit, majd kap helyette nyalánkságot. És itt a hiba. Miért egyen Ő rendesen, ha úgyis van finomabb, különlegesebb is. Azt javasolta a, fokozatosan vegyek vissza ebből, és újra kínáljam a normális ételeket. Nem tudom, h is kezdjem, h csináljam, h éhes se maradjon, de mégis táplálót egyen. A doki mondta, h mindenféle felnőttes kajából is kínálgathatom. De nem tudom, h oldjam meg ezt az átmenetet a picibababa-kaják, és a felnőttes-kaják között.

Ma ebédre megette a főtt krumpli darabokat.(!!!) Többet ér gondolom, mint egy krémtúró. Így próbálkozzak? Csipegessünk? Így mégis csak éhes marad.


2009. szept. 17. 15:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Semmi...
2009. szept. 17. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!