Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám szopizás közben...

7 hetes babám szopizás közben félre nyel és utána köhög, mindig a frászt hozza rám, félek nehogy megfulladjon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A pici hasfájós és próbáltuk cumisüvegből itatni köménymag teával, de ugyanez volt szinte mindig félre nyelte a teát. A cumisüveget már egyáltalán nem merem használni.
2008. jún. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez előfordul nálunk is. 3 hetes a kislányom, cumisüvegből tápszert eszik és elég sokszor félremegy neki. Én akkor azonnal kiveszem a cumit a szájából, egyenesbe hozom a hátát és finoman megpaskolom. Egy-két köhögés és jó minden.
2008. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál kicsit megnyugodtam, attól féltem, hogy én csináltam rosszul valamit.
2008. jún. 10. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
mohó, normális. mivel csak folyadékot kap így ha a légcsövére is megy nagybaj nem lehet, a lényeg hogy vedd ki a szájábol a cumit/cicit hogy ne menjen több. ha nagyon lilul és látod hogy nem kap levegöt akkor fejre kell állítani, de nem hiszem hogy felyadéktol ilyen lenne.
2008. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is félrenyel ( 8 hetes ) szopi közben főképp az elején mikor nagyon jön a tej, erős a tejleadó reflex és nem tudja nyelni. Felültetem megpaskolom a hátát kiköhögi, és folytatjuk az evést.

2008. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!