Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell aggódni, ha egy...

Mikortól kell aggódni, ha egy baba nem beszél?

Figyelt kérdés
Mennyi az a korhatár amikor már kellene neki az alapvető szavakat mondani? baba, anya, stb..13 hós, a bu az a busz, és azonkívül semmit. Mutogat mindenre, mintha kérdezné, hogy mi az. Ö,au, auf, böbÖBBÖ, szóval ilyesmik vannak.
2009. szept. 17. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

14 hósom egy hónapja egyik hétvégén elkezdte: anya, kutyus, autó... Párszor mondogatta ezeket, meg is dícsértük, mert közben mutaogatott is a dolgokra, de azóta semmi.

Apát mond csak, este mikor hívjuk a fürdőbe.


2 évesen ha nem beszél akkor kell orvoshoz vinni.

Ha halandzsázik akkor rendben van.

Ma az enyém elkezdte olvasni a popsikrémes tubust: klá-klá-tli-bla.....Közben a nyelvét pakolászta ide-oda és mutogatott az ujjával a betűkre. :)

2009. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Édes pofa. :)

Köszönöm a válaszod kicsit megnyugodtam.

2009. szept. 17. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a családomban van egy gyerek, akit még 3 évesen sem vittek orvoshoz a szülei, 4 éves múlt, de nem beszél még mindig. Azt modják nem autista, de én nem tudom mi lehet vele.

Szóval szerintem, ha értelmesen tud kommunikálni a gyerek mutogat és ki tudja fejezni magát ott nem lehet baj.

2 fiam van.

2009. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!