Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak a fülei...

2 hónapos babámnak a fülei mögött száradt a bőr, nem fáj neki, de tegnaptól nagyobbodott. , olajoztam neki Mitől lehet, és mit rakjak rá?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet,hogy nem sikerül nagyon szárazra törölni fürdés után.Elég eldugott hely a fül mögötti rész :)....egy kis csöpp babánál méginkább.Az olajozás,zsíros krém,testápoló használata biztosan segíteni fog!
2009. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem törlöm szárazra, sőt fürdetés előtt mindig beolajozom (védőnő tanácsára) Az előbb kérdeztem telefonon, azt mondta olajozzam, meg sudocrem-et rakjak rá. egymáshoz ér a 2 bőr, a fül a mögötti résszel.
2009. szept. 17. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
mi is igy voltunk,5 hetesen 1 reggelre annyira kiszaradt,hogy a repedes be is verzett.en nivea kremmel kentem,a kek dobozossal az jo zsiros 1 nap alatt tobszor is bekentem masnapra hejre jott es azota sincs baj.ha gondlod probald ki,nalunk bevalt.
2009. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is bevérzett, egyből vittem a dokihoz, tetran-hydrocortisont írt fel rá, másnapra szinte teljesen meggyógyult:) ja, és azt mondta, hogy csak olajat ne!!!(????)
2009. szept. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!