Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig minden este olajoztam a...

Eddig minden este olajoztam a babámat, elég ha testápolót használunk fürdés után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleinte mi is olajoztuk, aztán amikor elmúlt a "hámlás", akkor áttértünk a testápolóra (rózsaszínű Johnson&Johnson). Gyönyörű és illatos a kis bőre, és nem mellesleg imádja, ha azzal van megmasszírozva.

Banyuci

2010. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak nem száraz a bőre, így mi nem is kenjük semmivel. Állítólag hozzászokik a bőre. Amikor megszületett, mi csak testápolóztuk 1-2 hétig, amíg hámlott.
2010. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem száraz a bőre, teljesen fölösleges olajozni vagy testápolózni. Ezzel csak a saját rendszerét zavarnánk meg és később problémás lehet a bőre. Ha száraz a bőr, akkor is inkább a gyógyszertári fürdetőkrémmel kend be fürdetés előtt, aztán a vízben mosd le, ez táplálja a bőrt és biztosan nem okoz allergiát, mint az illatosított olajok (amik mellesleg szárítanak is) vagy a testápolók. Az, hogy néhány hét, hónap alatt nem lett baja a bőrének, nem jelenti azt, hogy később nem lesz...
2010. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!