Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyermekedre...

Másfél éves gyermekedre milyen lábbelit adsz ősszel/télen a lakásban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Vastag zoknit :)

A talpán csúszásgátlóval.

2009. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Puhatalpú cipőt vettem a lányomnak, mert a csúszásgáltós zokni is rögtön koszos lesz. Bár ez viszont nem olcsó az tény.
2009. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kenguru Goldban lehet kapni olyan zoknit, aminek az egész talpa egy egybeöntött gumi. Ez alá vékony zoknit adtam, így nem kellett gyakran mosni, csak az alsó zoknit cseréltük naponta. Amikor ezt mostam, és egy napig száradt, akkor olyan zoknit, aminek a talpán kis gumik vannak. (Merthogy csak egyet vettünk belőle)
2009. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy benti cipőt vettünk a Deichmannban. Sötétkék, szövet anyaga van és olyan, mintha farmerból lenne. Egészen idáig csak mezítláb, vagy csúszásgátlós zokniban járkált a lakásban mindig, de most muszáj volt cipőt ráadni bent is, mert annyira futkos, rohangászik, hogy már kétszer nagyon nagyot esett a csúszásgátlós zokniban, illetve mezítláb is. (Járólap van, nem kifejezetten csúszós, de az ő tempójának sajnos az.)
2009. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


de zokniban nem hideg? én néha leveszem a papucsomat, és akkor bizony fázik a lábam!

2009. szept. 16. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok....

Nekünk nem fázik a lábunk.Mondjuk azt hozzáteszem,nálunk mindenhol vastag szőnyeg van a lakásban.

2009. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17.15-ös vagyok újra..én azért adok rá cipőt, mert nálunk mindenhol csak parketta van, az én lábam is fázik zokniban, gondolom akkor az övé is.
2009. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!