Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiu baba'knak a kicsi futyijet...

Fiu baba'knak a kicsi futyijet kelle furdeskor huzogatni?

Figyelt kérdés
7 honaposok vagyunk eccer a doki felhuzta es ugylatom megint levan ragadva. Szerintetek jo az hogy enyit huzigaljuk?
2009. szept. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez jó kérdés, szerintem az orvosok véleménye is megoszlik erről. Nekem azt mondták, hogy minden fürdésnél huzogassam. De hallottam már olyan anyukát is, akinek azt mondták, hogy véletlenül se nyúljon hozzá. Én húzogatom.
2009. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azt mondta a védőnő és egy ismerős szülésznő is, hogy ne húzogassam. A védőnő szerint két éves koráig nem kell hozzányúlni. A szülésznő pedig azt mondta, hogy minden fürdetésnél "morzsolgassam" meg a végét és akkor nem fog letapadni, de ne húzogassam. Most ezt teszem. Remélem nem lesz gond később.
2009. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hónapos, én is kaptam már mindenféle tanácsot ezzel kapcsolatban. Sokat is olvastam róla, ott szintén nem egyező véleményeket. Én óvatosan megnézem neki esténként vagy néha peluscserénél, és fürdéskor én is úgy teszek, mint az előttem író, picit morzsolgatom a vízben. Nálunk a doktornő havonta a tanácsadásom mindig mondja, hogy kell húzogatni... Ő már egy nagyon idős doktor. Na és a régebbi korosztály anyukái is azt mondják, hogy igen, kell húzogatni, muszáj.
2009. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 honapos a kisfiam,es a doki nekem nem mondott semmit,hanem masok tanacsoltak h huzogassam,egy ideig azt tettem de mar ul a kadba es nem tudom huzogatni!Azt olvastam,h mikor akkorara no akkor kell magyarazni,h o maganak huzogassa,es ismerek is ilyet h a gyerek addig huzogatta maganak h fel szakadt es semmi gond.
2010. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!