Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok,...

Hány hónapos volt a babátok, amikor leszokott a szopizásról?

Figyelt kérdés

Leszokott magától, vagy leszoktattátok? Nehezen fogadja el a baba, hogy nincs cici? Folyamatosan csináltátok, vagy drasztikusan (egyik napról a másikra)?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Most vagyunk leszokóban, és nagyon jól jönne pár jó tanács!


2009. szept. 14. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

21 hónapos volt a fiam és leszokott.

Lányom 6 hónapos, még teljesen cicifüggő.

2009. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9hónaposan szokott le.

4hónapos kora óta hozzátápláltam(gyümi,főzi....)és minden étkezés után adtam neki cicit.1x a délit hagyta el,majd a tízóraiz,ezt olyan 6,5-7hónaposan,majd 8hónaposan az uzsit is elhagyta,és utána szinte egyik napról a másikra először az estit,hol kérte hol nem,majd a reggelit(hajnali6kor volt)is.Így azt gondoltam,hogy arra a 2kortyra már nincs szüksége,és így nem tiltakozott,hogy nincs többé.

és azóta is csak reggelire kap 165ml tápszert.most 10,5hónapos

2009. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első gyerek 2 évesen,pici segytséggel,mert már terhes voltam,könnyen ment,fokozatosan ,nem sírt nem volt hiszti.Második,3 évesen magától,harmadik még szopik 19 hónapos.
2009. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!