Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer vagy más anyuka teje?

Tápszer vagy más anyuka teje?

Figyelt kérdés

6 hetes a picim,sajnos kezdettől nem sok tejem volt.Így tápszert kapott és azt a kevés tejemet.2 hete viszont nincs egy csepp tejem sem,csak tápszert kap.Azóta sokkal kevésbé fáj a pocakja(pedig addig a rövid ideig ameddig szopizott nagyon odafigyeltem mit eszem).Nagyon szépen növünk így is,kiegyensúlyozott baba.Most felvetődött,hogy hozassak anyatejet(anyósom javasolta,mert szerinte a tápszer káros a picinek),de én félek picit attól,hogy ezzel megzavarnám az emésztését.Nem utolsó sorban,hogy bár tudom,hogy leszűrik a tejadó anyukákat,de azt nem tudhatom,hogy mit eszik.Lehet attól a tejcitől jobban fájna a hasa,vagy ha tejallergiája lenne a babámnak és az akitől a tejet kapjuk az fogyaszt tejtermékeket?

Tudom,lehet túl aggódom,de már bevált a tápszer és félek ezt megbolygatni.

Ti mit tennétek?


2009. szept. 14. 12:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Pff.. csupa tápszeres mami...
2009. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

köszönöm az építő hozzászólást!

2009. szept. 15. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!