Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a zoldes,...

Szerintetek ez a zoldes, sargas szinu babakocsi megy kislanynak is?

Figyelt kérdés

[link]



Sajnos meg nem sikerult megtudnunk a pici nemet es most lenne lehetosegunk megvenni ezt a kocsit mert a tulajdonosa elkoltozik mas kontinensre igy nem viszi magaval. Csak ket honapig hasznalta igy jo allapotban van es surgosen kell neki eladnia, tehat pentekig meg kell vennunk. 100 fontert (ami kb 32 ezer otthon) ideadna autoulessel, esovedovel, labvedovel, taskaval egyutt szoval mindenestol. Viszintesbe es fektetheto tehat szuletestol hasznalhato. Az autoules hozza 0-9 honpos korig jo utanna at kell cserelni nagyobbra amit persze kulon kell megvennunk hozza de az is majd hozzacsattolhato a kocsi vazahoz. A gond csak az, hogy neki kisfia van. :) Szerintetek megy kislanynak is? Olyan jo lenne mert ennyiert itt nem draga. Szinte tiszta ajandek lenne.

17 hetes kismama


2009. szept. 14. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
igen szerintem uniszex nekem sötét bordó kocsim van.kislányt várok de ha fiú lesz akkor is büszkén fogom beleültetni!!!
2009. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ki ne hagyd. nagyon megéri!!!

nincs már manapság ilyen rózsaszín-kék lány-fiú "őrület".

Én biztos megvenném. Az első gyereknek (lány) mi is szürkét vettünk. Nem a színét néztük, hanem a kihasználhatóságát. A második kislányunk is ezt használta. Most kisfiú lesz, ő is használja majd. Semmit nem kopott, használódott.

Szerintem uniszex színű, amit vennétek, az is, én megvenném, az biztos. :))

2009. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd meg...amúgy én is úgy vagyok vele,hogy ritka az olyan ami tényleg szép,így mindig muszáj díszíteni...szóval te is tudod csajossá vagy pasissá díszíteni:)
2009. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lesz! Uniszex, így kislánynak és kisfiúnak is szuper!

Én kislányt várok de nem vennék ezért rózsaszín babakocsit. Mi narancs-szürke színűt választottunk. :)

Sok boldogságot!

36 hetes kismama

2009. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, milyen színű a babakocsi, olyat vegyél, ami tetszik. Nekünk kislányunk lesz, hónapok óta tudjuk is, mégis világoskék-fekete babakocsit vettünk, mert az tetszett. Majd a kislány épp elég rózsaszín lesz benne. :)
2009. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Sokat segitettetek! Mar hivom is a ferjem, hogy azonnal szoljon, hogy megvesszuk. :) Mindenkinek boldog babavarast vagy babazast kivanok!
2009. szept. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!