Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a baba hasa ha Herbalak...

Fájhat a baba hasa ha Herbalakt teát iszok?

Figyelt kérdés
A Laktoherb teáról sokat hallottam hogy fáj a baba hasa ha az anya azt issza. És a Herbalakt? Vagy ezek egyátalán nem igazak?
2008. jún. 9. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A laktoherbről én is ezt hallottam,hogy hasfájóssá vállnak,nekem ezt mondták ki is dobtam azokat a filtereket amiket kaptam egy ismerősömtől...nem kísérletezek vele.Nekem a mecsek babateát javasolták és a hipp natal szoptatós teát,hogy ezek jók.Nem próbáltam még,35hetes vagyok
2008. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az előző válaszolónak irom, hogy a Laktoherb teát az anya issza, mivel az anyatejserkentő hatású!!

Én azt iszom a picibabám születése óta, most 3 hónapos és nem fájt a hasa.

2008. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fájhat ha édeskömény van benne. amugy ha vannak bélgázok akkor jó az édeskömény mert kihajtja a gázokat de ha nincsenek akkor is megmozgatja a beleket és akkor meg erős görcsöket okoz.
2008. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak üzenném-első vagyok,én egy szóval sem írtam,hogy a baba igya meg-sőt a végén ott van ,hogy hipp natal szoptatós tea.akor most azt is itassam meg vele.....?????
2008. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!