Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktika van arra,...

Milyen praktika van arra, hogy a 4 hónapos babám átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Általában 20 órakor fürdik,utána eszik,ilyenkor hajnal 3 körül ébred,aztán 3 óránként fent van.Napközben 4 óránként eszik 200ml kész tápit(Most kezdem hozzátáplálni).
2009. szept. 13. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Most biztosan sokan meg fognak kövezni, de én a suttogós álometetést használom, és bevált. 8hetes kora óta, most 12 hetes. 7kor evés, utána fürdik és leteszem. 11kor kiveszem és megetetem, nem ébred fel rá.

Igaz, hajnalban mindig van egyszer-kétszer, hogy kicsit felébred, de bedugom neki a cumit és visszaalszik, és 6-7 között ébred fel enni.

Egyszer-kétszer kipróbáltam, hogy elhagyom az álometetést, hofy megnézzem, hatásos-e. Kettő és három között kelt fel, hogy éhes. Szóval nekem tutira az vált be.

2009. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Kevés neki az étel, nem lakik jól azért kel fel éjjel is. Lakasd jól este és biztosan átalussza majd az éjszakát. Kell neki a több kalória, tartalmas étellel kínáld.

Sok sikert hozzá.

2009. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én is az első válaszoló módszerét használta és bevált, nekem is.

Mondjuk sokat jelentett, hogy elkezdtem hozzátáplálni és napközben sokkal jobban lakott.

Csak sajna mióta jön a foga, minden felborult és megint kel éjszaka enni. Bár tegnap nem evett éjjel. Lekopogom...

2009. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Minden baba más.Nekem a lányom már éhes sem volt,me´gis felébredt.Söt most is ébred,pedig 19 hónapos.szinte minden 3.éjjel felébred 2x.Majd csak elmúlik.Kitartás.

A lányom 14 hónapos koráig szopizott éjjelente is.

2009. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is 11-kor etetem meg utoljára, de arra ő már fel sem ébred (8-kor alszik el). Én pedig még úgysem alszom olyankor. Már egy hete reggel 6-ig alszik! :-) Három hónapos lesz.
2009. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!

Az egyik ismerősöm az éjjeli csak teáztatást javasolta,azt kipróbáltam az éjjel és visszaaludt utána,este 8 után már csak reggel 7-kor kajált.

Kipróbálom az álometetést is,hátha beválik!

Köszi és jó babázást!

2009. szept. 14. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem írod, hogy szoptatod vagy tápit kell neki keverni?

Az enyém szopizott, este adhatsz neki tejpépet és utána még a tej vagy tápi, ha hajnalban felébred nem adsz neki semmit, megpróbálod, hátha visszaalszik, ha megsimogatod a hátát.

Az is fontos, hogy ne kapcsolj éjszaka nagylámpát, ne tedd tisztába, mert azt megszokja akkor véged lesz.

Ne teáztasd semmikor!

Ja írod tápis. Oké.

Próbáld a simit. Este tejpépet.

2009. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Teát ne adjál neki! Cumisüvegből meg nem is szabad!!!
2009. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Ne is cumis üvegből add a teát...kiskanállal okosok....

Tedd amit az anyai ösztön diktál próbálkozz mindennel és a saját módszereid használd!!! a te gyereked te ismered.... És tényleg minden gyerek más és más!!

Az én lányom 9 hónapos elmúlt és csak elvétve alussza át az éjszakát!(nem az éhség ami felébreszti) ANYÁRA VAN SZÜKSÉGE ÉS ENNYI!!!!

2009. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

4 hósan nem az a dolga, hogy végigaludja az éjjelt, hanem hogy egyen 3-4 óránként, ahogy neki jól esik. Majd 6-7 hó után ráérsz rászoktatni az éjjeli végigalvásra.

Amúgy a teára ugyanúgy rászokik, mint a tejre, úgyhogy nem vagy előrébb vele...

2009. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!