Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom hajnali...

4 hónapos kislányom hajnali fél ötkor felkel, és nem tud visszaaludni, kb másfél két órán keresztül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül van ez így, hogy éjszaka felébredt-e még szopizni, vagy sem. Sőt rosszabb esetben ugyanezt csinálja éjjel egykor. Nem sír, hanem játszik, gügyög, beszélget kb másfél órán keresztül...
2008. jún. 9. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ugyan ezt csinálja, mondjuk ő átalussza az éjszakát, este 9-kor alszik és reggel fél 5 körül ébred. Én az figyeltem meg, hogy ha azonnal "reagálok" arra, hogy fel fog kelni, tehát még csak nyögött egyet v. forgatja a fejét, gyorsan kiveszem az ágyból és már teszem is cicire, akkor szopi közben visszaalszik. De, ha beelőz:-) és már a szemeit is nyitogatja, akkor abból nem lesz visszaalvás csak másfél v. 2 óra múlva. Akkor viszont már én nem tudok visszaaludni...Szóval előzd be a kiscsajt, hátha szunyál még egy kicsit.:-)))
2008. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam is játszik, forgolódik éjszaka, de nem reagálok rá, mert akkor rögtön azt akarja, hogy vegyem fel.Ő 5,5 hónapos és este 9-től hajnali 3-ig ált-ban alszik ,utána jön nála a játszóidő.Általában hajnali 5-6 között eszünk előszőr utána visszaalszik 1-1,5 órara.Viszont ma hajnali 4 -kor ébredt és kis forgolódás után csak 7-kor kelt fel!Teljesen meglepődtem.Nem hiszem hogy tudnánk ez ellen tenni, nekik így jó.Ha nem sír, akkor hagyom játszani.Remélem segítettem és megnyugodtam, hogy nem csak az én gyerkőcöm játszik éjszaka.:)
2008. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!