Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hós fiam hány a pici...

10,5 hós fiam hány a pici daraboktól is, pedig 7 foga van. Hogy lehet így erőltetni a darabos kaját?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam egy ideig, de öklendezésbe, majd hányásba végződik a főzi/ gyümi evés, hacsak egy épphogynyi darab a nyelve közepére kerül. Persze sír utána és nem eszik többet az ételből, nagyon meg tud ijedni:( itt olvasom, hogy ekkora korú babák katonákat esznek, stb... A babám a kezébe sem veszi. Pépesítve 250 g ot is képes viszont benyomni, eszik ő, csak nem értem ezt a viszolygást. Már nem próbalkozom, mert nagyon durva ahogy sugárban jön ki a kaja (bocsi), azért megfullasztani nem kéne. Van így valaki a picinyével? Ennyi foggal meg sem próbál rágni... Hagyjama francba és turmixoljak, vagy mit tegyek? Hogy legyek ebben következetes?
2009. szept. 13. 09:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
15:07-es vagyok. Nemrég lettem készen a krumplistésztával, fiam is felébredt, adtam neki. Nagyon ízlett neki. Elé tettem a tésztát, azzal játszik most is, közben teszi a szájába is. Próbáld meg, hátha élvezi, hogy trancsírozhat és kedvet kap ezáltal a daraboshoz. Sok sikert!
2009. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Asszem hozzájárul ehhez az is, hogy csak engem lát enni otthon, az is csak a reggelim. Éttermünk van, így nem főzök, csak a picinek. Az étteremben ebédelek és vacsizok. Legalább látom a férjem, ha lemegyünk. Ott látja, hogy együtt eszik a család, de általában nyüszög, unatkozik a babakocsiban, így valaki mindig kiviszi sétálni. A férjem egész nap ott van, magamra nem fogok főzni, mikor ott azt és annyit eszek, amit akarok. Talán ez is gond lehet....
2009. szept. 15. 21:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Állitólag 8hónapos korig kell kifejlődnie a rágóreflexnek.De vannak olyan babák is akiknél késöbb és van,hogy elöbb.Ha te nem próbáltad túl korán adni a darabosat nem kell félned egy idő után majd megeszi.Én picurkám egy éves még szopizik 5-6szor egy nap de én korábban kezdtem a darabosat így ő már 7hós korától meg is eszi.Ne izgulj majd belejön.Üdv
2009. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!