Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kisfiam 4 hós és...

Mit tegyek? Kisfiam 4 hós és elkezdenénk a hozzátáplálást! Adtam már neki reszelt almát de az én kisfiam nemcsak 1-2 kanállal kér hanem egyböl megenne egy fél almát!

Figyelt kérdés

Ugyanigy vagyok az ivólével azt is elöször adtam neki 3 kanállal de elkezdett sirni hogy kér még és megivott 50 ml!

Most akarok neki adni bébikaját de mit csináljak ha nem lesz neki elég 3-4 kanál? Tápszeres baba és 2 etetés közt adjak neki?


2009. szept. 13. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő egy ügyes baba!!! Volt valami hasfájás a több almától vagy gyümilétől? Ha nem, akkor a főzitől sem lesz nagy valószínűséggel. Gondolom a tápitól sem volt hasfájása sosem:) ki van éhezve az új ízekre, ebből látszik, hogy érett a hozzátápláláshoz. De mivel elég pici még, a fő kajája a tápi kell hogy maradjon. Szép lassan váltsd ki az étkezéseket, nem kell rohanni. Ha most a kostoltatás elején két evés közt adsz neki főzit/gyümit nassként, az teljesen jó, had egye. Ha még kér, adj neki nyugodtan. Azért egy üveggel úgysem fog megenni, ne aggódj!
2009. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy voltam a kislányommal!:)Tápszeres!Mi is 4hósan kezdtünk a hozzátáplálást!Először almalével és 5kanállal akartam csak neki adni,de a végére 70ml volt amit "megevett".3 napra rá jött a reszelet alma,és abból is kicsivel több mint felét megette!!1 hónapra rá már szinte mindent megevett amit egy 4-5hós baba ehet!

És most is nagyon ügyesen megeszik mindent!

Ha nem fáj a pocija attól amit először megkóstoltatsz vele,akkor bátran adjál neki annyit amennyit csak akar!

Ügyes baba!:)Én a tápi elött adtam neki kb.fél órával,vagy közvezlen előtte,mert ha egyszer elkezd enni akkor addig kell még jól nem lakik!!!:)

10hós kislány anyukája

2009. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!