Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha kisfiam sokszor eszik...

Baj ha kisfiam sokszor eszik keveset?

Figyelt kérdés
2 hónapos és tápszeres.70-80-nál többet nem bir egyszerre megenni.Nagyon ritkán megeszi a 100-t.2 óra mulva meg éhes.Mit csináljak?
2009. szept. 13. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is pont ilyen. Ő most 9 hónapos, de nem bír egy normális adagot enni, ezért még mindig van, hogy napi 6-7-szer eszik, pedig már eszik mást is a tápszer mellett. Én nem aggódom miatt, Te se tedd, adj neki enni, amennyit, és amikor kér, de azért a 2 óra meglegyen az etetések között. Nem tudsz mit csinálni, ők ilyenek, megtömni nem lehet:)
2009. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj miatta, az én babám is ilyen volt egészen addig amíg nem kezdtem el hozzátáplálni. Azóta végre van napirendünk, jó lett az étvágya és csak 5X eszik 1 nap.
2009. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen volt sokáig, és mindenki azzal idegesített, hogy ez így nem lesz jó. Aztán egyszer csak fordult a kocka, most már evett 180-at is, persze nem ez a gyakori, de már csak 3-4 óránként eszik nappal.

Szerintem ebbe mi nem igazán avatkozhatunk bele, ők tudják, mi a jó nekik! :)

2009. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10:20-as vagyok. Ő már 3 hónapos lesz holnap.
2009. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!