Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezzel árthattak neki? anyumék...

Ezzel árthattak neki? anyumék bekenték a kisfiam inyét pálinkával, fültisztitovattával kenegették, elég sokszor. Nekem csak késöbb valloták be. árthatott ez neki? gondolom szopogatta azt a vattát.

Figyelt kérdés
ja és utánna nem sirt,hanem jokedve lett.szerintetek?ja hogy bizzam igy valakire is a gyereket,mindig valami bosszantot csinálnak vele.
2011. jún. 4. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
okos szüleid vannak, mit ne mondjak. nyilván nem lett tőle komoly baja, de azért legközelebb ne hagyd velük egyedül. ha nagyobb lesz még meg is itatják vele a pálinkát, abba viszont sajnos bele is halhat egy csecsemő---> alkolmérgezés
2011. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem nyugodj meg, semmi baja nem lett a kisfiadnak. Ez is egy régi rossz szokás, ami terjedt szájról szájra, hogy pálinkás kenyeret raktak a gyerek szájába, általában álmatlanság ellen alkalmazták.

Egy alkalomtól nem hinném, hogy baja lesz, de rendszeresen már nem gondolnám, hogy egészséges. Nyomatékosan és határozottan kérd meg őket, hogy ne csinálják!

2011. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Klasszikus pálinkás kenyér eset... Én biztosan megmondanám a véleményemet nekik és megkérném rá őket, hogy többet soha ne adjanak semmit se a gyereknek a tudtom nélkül.

Amikor még kicsi voltam, a dédiék akartak pálinkás kenyeret adni öcsémnek, mert fogzott, de eszükbe sem jutott, hogy csak úgy a gyerek szájába tömjék, és anyáékat meg se kérdezzék róla...

Sajnos tényleg szépen leszerepeltek a szüleid. :(

2011. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csinálják az idősebbek álmatlanság miatt is és a fogzás könnyítésére is, mert elzsibbad az ínye a babának az alkoholtól. Valószínű nem lett baja, de azért jó lesz, ha az orrukra koppintasz, mert ez nem igazán egészséges a piciknek.
2011. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén szólva nekem nagyon nem tetszik, hogy így lehordjátok a szülőket, és ismeretlenül... ők is voltak anyák, szülők, mint mi most és az akkori trend szerint gondoztak minket, most pedig már máshogy van, és ezt nekik nehéz mnegszokniuk beláttniuk. Biztos, hogy nem akartak rosszat, nem akartak ártani a gyereknek, sőt segíteni szerettek volna, csak sajnos ma már tudjuk, hogy amit csinálnak butaság és semmi haszna.

Szerencsére ettől a babádnak nem lett tartós baja, magyarázd el a szülőknek, hogy ez már elavult, és egyébként se szeretnéd ha a megkérdezésed nélkül bármit tennének a babáddal, mert ő a te gyereked és te szeretnéd nevelni a saját elveid alapján.

2011. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyet értek az előttem szóloval hisz a nagyszülők biztos nem rosszat akartak a gyerknek mi is itt vagyunk egészségesen és ki tudja hányszor rágtunk alkoholos vattát....
2011. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előző két hozzászólóval, a nagyszülők a régi "trendeket" felhasználva próbálták a legjobbat. Ugyanakkor valóban nyomatékosan mond meg nekik, mit szabad, mit nem. Szerintem meg is fogják érteni, és ezentúl a te utasításaid szerint járnak el. Baja egyébként nem hiszem, hogy lett tőle, sok kicsi pl. véletlenül előbb-utóbb megkóstol magától alkoholt, aludnak egy jót, és semmi bajuk.(Persze erre is oda kell figyelni!)
2011. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
felháborító, aki azt feltételezi, hogy legközelebb meg megitatják vele az alkoholt. nagyszülőkről beszélünk, ti bugyuta libák.
2012. ápr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!