Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szoktatatok le a babatok...

Mikor szoktatatok le a babatokat a cumirol?

Figyelt kérdés
A kislanyom 3.5 honapos.Szerintetek meg mielott nagyon ragaszkodna a cumijahoz leszoktassam?Hogyan?Mennyi ido szokott lenni mire elfelejtik?Vagy raszokik akkor az ujj szopasra?Csak alvashoz hasznalja es ha elaludt kikopi!Adjak neki inkabb egy pelust szorongatni?Tanacsok?
2009. szept. 10. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiam 15 hósan magától lerakta, keresztfiam 2 éves és cumizik, lányom fél éves és cumizik ( terveim szerint lányomtól megvonni nem fogom még egy darabig, megnyugtatja.).
2009. szept. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 hetesen :) Az ujját szopja, elalvás előtt csak.

Szerintem próbáld meg elvenni tőle, aztán max. ha nagy a hiszti, visszaadod neki.

De még elég kicsi, szerintem nyitott az új dolgokra, próbát megér. Ha szopni is fogja az ujját, hidd el, nem vesz vészes, csak elalvás előtt fogja, vagy ha síkideg. :)

2009. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a doktornenim abszolut tamogatja a cumit, inkabb, mint az ujjszopast. az én bebim is cumizik,nem fuggo, szerintem amig nem szeretet és figyelem helyett tomjuk a szajaba, addig nem baj. ferjem unokaoccse 18 eves, de meg most is felemlegetik, hogy milyen gocsortosre szopta az ujjat :))

masreszt ujabb kutatasok szerint rengeteg haszna van a cuminak pl sids (gyermekagyi halal) megelozeseben, stb


szoval a cumi, mint sok jo dolog az eletben: mértékkel hasznos

(fél éves a bébim,kb 1 eves koraban fogja elvinni a nyuszi a cumit)

2009. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát már akinek nem vészes... Az unokatesóm a mai napig szívesen szopja az ujját, ha stresszes, pedig 22 éves. És ez komoly. Ráadásul a foga is előre áll...:S

Szerintem a cumi inkább jó, mint hogy rászokjon az ujjára.

2009. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk leszokott magától, most, hogy jön a foga, plusz hasra fordulva alszik. Folyton kiköpte, vagy kiszedte magának, vagy ha véletlen a szájában is maradt volna, mire megfordult, már nem tudta, hogy aludjon úgy hason. Ettől persze nem lett könnyebb az elalvás meg a nyűgös periódusok, mert most igy sir, és ki kell várni, amig elalszik :(
2009. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt kihagytam, hogy ezt 4.5 hónaposan tette. A hüvelykujját szopja helyette a végén, szerintem a te babád is rájönne pár alvás után, ha nincs cumi, mivel tudja megnyugtatni magát.
2009. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!