Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhákkal készüljek a...

Milyen ruhákkal készüljek a télre?

Figyelt kérdés

Fiam tavaly novemberi, ezért a hasonló koru babák anyukának a válaszát várom elsősorban.

Igzaából arra lennék kíváncsi, milyen vastag kabátot vesztek? Vagy inkább bundazsákot? Vagy overállt? Olyat aminek talpa is van, vagy amihez csizmát is venni kell? Nem tudom melyik lenne a jobb, a babakocsinkhoz nincsen lábzsák. Viszont már járássegítővel megy a lakásban.

Otthon mit fogtok ráadni? kb 22 fokban? Még mindig rugit vesztek neki?


2009. szept. 10. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is novemberi:)

Van neki vastag mellénye,kabátja és overállja is.

Az overáll egy kicsit nagyobb(92-es,ez volt a tesóról),de olyan,aminek be lehet gombolni az alját és a kezénél is.

Nem hiszem,hogy annyit sétálgatna majd télen,hogy kellene neki téli csizma,bár ki tudja :)?

A mi kocsinkhoz van lábzsák,de elég vékony,így egy vastagabb pléddel készülök!

Itthon melegítő,zokni,body lesz rajta.

Rugit csak éjjelre szoktam már rá adni.

2009. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly novemberi a kislányom.:)

Neki is van egy vastagabb kabátja, több vastagabb pulcsija. És van egy overállja is, aminek az aljához van ilyen kis cipő szerű, olyan anyagból mint az overál.

Kislányom is már feláll és kapaszkodva jár, de én nem tervezek neki kiscsizmát venni. De aztán majd meglátjuk.

Ha babakocsival megyünk valahova akkor vastagon felöltöztetem és jól betakarom a lábára pedig kap egy kocsicipőt vagy vmi vastagabbat. De igazából még én se nagyon tudom, ez csak elképzelés.:) Nem hinném hogy télen rohangálni fog kint a hóba, de kitudja. Ha így lesz, akkor kap kiscsizmát.:) Nekünk sincs lábzsák, úgyhogy marad a vastag takaró, alá egy vékonyabbal. De ez ugyis attól függ milyen idő lesz.

Én rugit már nem szoktam rá adni, csak alváshoz.

Mostanába hogy ilyen se meleg se hideg nincs én mindig adok alá egy ujjatlan bodyt, arra egy poló, naci, zokni. Vagy ha rövidujjú bodyt adok rá akkor kap rá egy mellényt vagy vmi ujjatlan felsőt. Szóval felül két réteg van rajta. Mondjuk nálunk most az is közrejátszik hogy kicsit köhög. Ha meggyógyul nem fogok ragaszkodni a 2 réteghez felül. Vagy van rajta csak egy harisnya, bodyval.

2009. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan augusztusban született a lányom, ennek ellenére azt mondom, hogy nem biztos, hogy nem kell neki csizma. Lányom 11.5 hósan indult el, el sem tudom képzelni mi lenne ha nem szállhatna ki a kocsiból. úgyhogy én azt mondom neked, hogy overállt vegyél amin van cipő, de le is lehet gombolni, így ha elindulna és nem maradna a kocsiban akkor télen még mindig tudsz neki csizmát venni, ha meg nem akkor elég neki az a cipőcske ami hozzá van gombolva. Én ezen kívül vennék neki egy kabátot is, mert pl. ha kocsival mentek akkor útközben nem kell rá kabát, overáll, de ha kiszálltok teszem azt bolt előttakkor már igen. bélelt gatyával, harisnyával jó lesz. lányom 6 hós kora óta nem hord csak éjszakára rugit, de ez ízlés dolga. Én a helyedben kantáros gatyókat vennék. Én is feltankolok neki belőle mindig méretenként. Remélem tudtam segíteni!
2009. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2009. szept. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!