Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsibe szoktatás nehézségeir...

Bölcsibe szoktatás nehézségeire lennék kíváncsi! Rossz és jó tapasztalatok? Ki hány hónaposan adta bölcsibe babáját? Ötletek az elválásra? Szoktatásra?

Figyelt kérdés
Kisfiamat 19 hósan bölcsibe kell adnom, és már most rettegek az elválástól, a hiányától és hogy én mennyire fogok neki hiányozni, meg hogy engem mennyire fog megviselni. A kisfiam borzasztó anyás, gyerekek közt sincs el túlságosan, vagyis egy idő után feloldódik, de Ő olyan kis mimóza lélek, pedig stramp, erős kis fiú. Itt a környéken nincs állami bölcsi, de azért talán lehet mégis sikerül. Ha nem magánbölcsibe kell adni (és akkor szűken, de megélünk valahogy, az állásomat nem veszíthetem el).
2009. szept. 10. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez is állami bolcsi, és egy rossz szavam nem lehet. a kis csoportban (1-2 év) 4 gyerek jut egy nénire, mind nagyon helyesek, és látom a gyerkocon, hogy foglalkoznak vele. nem tudom, koze van-e hozzá, v csak megérett rá, de elpakolja a játékait, sot még a ruháit is maga után:)))
2009. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik? Szerinted minden bölcsibe ilyen létszám van? Tehát 4 gyerek jut egy dadusra, vagy vannak rosszabb helyzetben lévők is? Mindig más dadusa van, vagy tud valakihez kötődni, mert ez szerintem nagyon fontos...légyszi írj(atok)!
2009. nov. 22. 10:42
 13/13 A kérdező kommentje:
Megtudtam, hogy a mi bölcsinkbe, ahová menni fogunk 14-en vannak egy csoportba és 2 dadus + 1 technikai személyzet. Ez jó létszám? Úgy láttam, mikor bent voltunk,hogy aranyosak, lelkesek a dadusok. A kisfiam már egyből menni akart be játszani, de nem engedték még, mondták, majd akkor...Nagyon izgulok már. 3 hónapunk maradt már csak együtt....úgy izgulok, annyira fog hiányozni, ugye?!
2009. dec. 9. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!