Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vagy csendben ha...

Mennyire vagy csendben ha alszik a babád?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha alszik, csak a csendes munkákat végzem el, felsöprés, felmosás, rendrakás, főzés. A többit ha felkelt pl. mosogatás.
2009. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amíg egész kicsi volt, 2-3hónapos,akár bombát is lehetett volna robbantani mellette.már 13hónapos,és bizony még levegőt se lehet mellette venni, olyan rosszalvó lett.
2009. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem nem zajongani,de minimális alapzaj mellett házimunka,halk zene megy.Másik szobában.
2009. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
porszívozást nem vállalok mellette, de a tobbi házimunkát elvégzem. beszélgetunk is, tv,rádio is szolhat, persze, nem ordítva. a mobilt viszont kezdettol fogva lenémítom, mert az ilyen hirtelen zajokra felriad. sajnos a kapucsengovel nem tudok mit kezdeni, meg a szomszéddal, ha bekapcsolja a mulatost, ezekre is felriad, de vissza tudom altatni. Másfél éves a picur.
2009. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nálam is csak az alapzaj megy,beszélgetés,zene,mosogatok,megy a mosógép stb.mikor kicsi volt nem szoktattuk arra,hogy csak csendben aludjon el.most már kicsit halkabbak vagyunk mert örülünk ha elalszik,de csend,az most sincs,és nem pisszegek azért senkire ha jön és beszélget.de az esti alvásnál nincs pardon.akkor már morcos vagyok,ha valaki nem tartja tiszteletben,hogy este van és alszik.Halkan szól a tv is a másik szobában és mi is sokkal csendesebben beszélgetünk.a konyhában már nem csinálunk semmit.
2009. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok hogy örülök ha alszik, így semmi hangosat nem csinálok olyankor.Persze 2 szobával arrébb beszélünk azért de a tévé is halkan megy meg úgy egyébként se állok neki porszivózni olyankor.

Az ő szobája előtt pedig még menni is csak lábujjhegyen merek, mert a parketta reccsenésére is azonnal fent van :/

2009. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!