Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babád mindig teljes csendben...

A babád mindig teljes csendben alszik? Legyen az reggel dél vagy este?

Figyelt kérdés
miert kellene a csend teljesen neki?vki azt mondja ugy jó altatni a babákat!
2010. jún. 22. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám nem alszik teljes csendben, van amikor a tévé szól, van, amikor a forgója zenél, azt pl. nagyon szereti. De most elromlott a forgója és egy Mozartot tettem be neki. Az egyik ismerősöm mindig csendben altatta a babáját, aztán amikor bölcsis lett a kislány nem tudott aludni, mert a bölcsiben mindig van egy alapzaj.
2010. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a jó, ha teljes csendben alszik. Nem baj, ha van egy kis zaj körülötte, tv, rádió, beszélgetés, vagy ilyesmi. Én is mindig úgy aludtam kiskoromba, hogy rendesen beszélgettek mellettem, nem volt sugdolózás meg lábújhegyen járás, és jó alvó vagyok. Ovis koromba a gyerekkoncerten is simán elaludtam. :) Egy ismerősöm meg még a kisebb pisszenésekre is felébred, mert ahhoz szokott hozzá kicsinek, hogy síri csendben alszik.

Úgyhogy nem tudom kitől hallottad ezt, szerintem nem igaz.

2010. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csendben nem is tudna. Ő a 3. gyerek a családban. Így megszokta a hangzavart.
2010. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Este halk tévé mellett alszik el, éjjel csönd van. Napközben zene szól, hogy legyen egy alap háttérzaj, hogy ne ébredjen fel minden apró neszre a baba, így elveszik a zenében a telefon vagy a kopogás vagy a mosógép zaja, stb.

A csend a nyugalom miatt fontos, a halk zene nem káros, mondjuk egy hangos lövöldözős film az lenne :P

2010. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk most üvölt a tv, mindjárt lejjebb is halkítom. Én csak éjjel próbálom csendben altatni, illetve szól neki a babazene, mivel a bunkó szomszédok rendszeresen felébresztik. Tegnap még én is összerezzentem, akkorát durrant valami. Amíg nem lesz csend a házban, addig megy neki a zene este.
2010. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk is vanhogy a tv szól stb.. és szerintem jobb igy nem kell halkan suttogva lenni mellette:)
2010. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van , hogy az istenért nem akar elaludni és én akkor gondolom, hogy nem álmos és elkezdek porszívózni. Amikor bekapcsolom 2 perc múlva alszik is :-)

Röhögtünk is , hogy az én kislányom csak a hangzavarban tud aludni.

2010. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Apámék a feleségével olyan szinten csendben altatták e gyereküket,hogy még az utcán aki beindította a kocsiját,lementek szólni neki!!!!!!A gyerek itta meg a levét,éjjel-nappal őrjöngött meg sipákolt évekig!
2010. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi főút mellett lakunk, előttünk megy el a vonat is... Tehát eleve nem egy csendes környék... Jókat alszik így is.

És még valami: az én kisfiam a legtöbbször akkor alszik el, amikor porszívózok... Már néha bevetem a porszívót akkoris, ha nagyon nyügi és nem tud elaludni.. Max 2 perc és húzza a lóbőrt:)

2010. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Este már csend van, de beszélgetés, tv-és van, de a másik szobában. Nappal csinálom a dolgom, na meg panelban lakunk, így mindég van valami zaj:)
2010. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!